Program do obróbki wideo

Szukam jakiegoś ciekawego (dobrego) programu do obróbki filmów z kamery cyfrowej. Najlepiej żeby był w wersji polskiej. Mam już Pinnacle Studio 9.3.2.48 ale jest to wersja 30 dniowa. Czekam na linki, propozycje, co wy używacie. Dzięki za POMOC! !!

Niestety wiekszość dobrych programów tego typu jest trialowych.Np.“Adobe Premiere”

A czy do kamery nie była załączona płytka z takowym oprogramowaniem?Czasami dają całkiem przyzwoity soft!

Jednym z lepszych jak nie najlepszych jest “Adobe Premiero Pro”. Ale wersja full to kupa kasy albo dwie :frowning: tylko też trudno z wersją PL ale napewno jest. ja mam wersje PRO 7.5 ale po ang. jeszcze nie rozpracowałem jej bo nie mam czasu a funkcji w XXXX :slight_smile:


Asterisk

O mamo! !!


Asterisk

Takie propozycje to nie na tym forum. Poczytaj regulamin to się dowiesz gdzie jesteś. :evil:

jakie propozycje?? przecież to nie dla wszystkich a poza tym każdy używa takiego softu na własną odpowiedzialność no i jest jedna zasada: przez 24h możesz mieć na kompie takąwersje potem odinstlowywujesz i problem z głowy:) jak sie spodobało lecisz do sklepu i kupujesz :smiley: a poza tym czasem jest to jedyna możliwość sprawdzenia pełnej funkcjonalności programu :stuck_out_tongue:

Głupoty gadzasz. :!: Kolego jesteś na forum o legalnym oprogramowaniu więc zastosuj sie do regulaminu. :smiley:

Jeżeli jest tak jak ty piszesz i myślisz to z reguły jest dostępny trial lub demo programu,więc te bajki

to dla czytelników “Misia”! !!