Program do obróbki wideo

(Piet0) #1

Szukam jakiegoś ciekawego (dobrego) programu do obróbki filmów z kamery cyfrowej. Najlepiej żeby był w wersji polskiej. Mam już Pinnacle Studio 9.3.2.48 ale jest to wersja 30 dniowa. Czekam na linki, propozycje, co wy używacie. Dzięki za POMOC! !!

(system) #2

Niestety wiekszość dobrych programów tego typu jest trialowych.Np."Adobe Premiere"

A czy do kamery nie była załączona płytka z takowym oprogramowaniem?Czasami dają całkiem przyzwoity soft!

(Fisiu) #3

Jednym z lepszych jak nie najlepszych jest "Adobe Premiero Pro". Ale wersja full to kupa kasy albo dwie :frowning: tylko też trudno z wersją PL ale napewno jest. ja mam wersje PRO 7.5 ale po ang. jeszcze nie rozpracowałem jej bo nie mam czasu a funkcji w XXXX :slight_smile:

Asterisk

(system) #4

O mamo! !!

Asterisk

(lazikar) #5

Takie propozycje to nie na tym forum. Poczytaj regulamin to się dowiesz gdzie jesteś. :evil:

(Fisiu) #6

jakie propozycje?? przecież to nie dla wszystkich a poza tym każdy używa takiego softu na własną odpowiedzialność no i jest jedna zasada: przez 24h możesz mieć na kompie takąwersje potem odinstlowywujesz i problem z głowy:) jak sie spodobało lecisz do sklepu i kupujesz :smiley: a poza tym czasem jest to jedyna możliwość sprawdzenia pełnej funkcjonalności programu :stuck_out_tongue:

(lazikar) #7

Głupoty gadzasz. :!: Kolego jesteś na forum o legalnym oprogramowaniu więc zastosuj sie do regulaminu. :smiley:

(system) #8

Jeżeli jest tak jak ty piszesz i myślisz to z reguły jest dostępny trial lub demo programu,więc te bajki

to dla czytelników "Misia"! !!