Program do obsługi 2 monitorów, drugi w innym pomieszczeniu

Potrzebuję program ( najlepiej darmowy) do obsługi dwóch monitorów z tym że jeden monitor jest w innym pomieszczeniu, na dodatek na tym monitorze ma wyświetlać się tylko jeden program (podgląd z kamer), co ważne, po restarcie komputera (np. w nocy), ten właśnie program chcę aby uruchamiał się automatycznie ze startem systemu na monitorze drugim. Obecnie włączona jest opcja dual view, tyle że utrudnione jest “celowanie” myszą przez ścianę (w monitorze którego nie widzę) aby np. uruchomić na nim np. tryb pełnoekranowy. Może jest jakiś program w którym widział bym na głównym monitorze podgląd monitora za ścianą? Ewentualnie jak to zrobić by wybrany program z automatu uruchamiał się na drugim monitorze?

Karta graficzna to NVIDIA GeForce 9400 GT

Hej,

A nie sprawdzałeś przypadkiem, czy w programie, który przekazuje obraz z monitoringu, nie ma takiej opcji? Wystarczyłoby zaznaczenia startu programu wraz ze startem systemu oraz zdefiniowanie, na którym monitorze powinien pokazywać się żądany podgląd. Generalnie większość programów tego typu posiada takie opcje konfiguracyjne. Jakiego programu Ty używasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Program którego używam to PSS - Pro Sureillance System, niestety nigdzie w ustawieniach programu nie znalazłem takiej opcji, w poniedziałek poszukam dokładniej, trochę denerwujące jest to uruchamianie programu na monitorze którego nie widzę.

Hej,

Jeszcze jedna ważna kwestia, o którą zapomniałem zapytać - z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cześć

Szukałem w opcjach programu Pro Sureillance System możliwości automatycznego uruchamiania na drugim monitorze i niestety takiej opcji nie znalazłem. A system operacyjny to XP.

Hej,

A czy możesz porobić zrzuty ekranowe z możliwościami ustawień w programie. Być może coś pomijasz… Oczywiście w czasie uruchamiania programu i jego opcji konieczne jest, by podłączone były oba monitory?

:arrow: Dual-View, czyli widok dwuekranowy, konfigurujesz jakimś oprogramowaniem czy tworzysz je z poziomu narzędzi dostępnych w systemie operacyjnym?

Pozdrawiam,

Dimatheus