Program do obsługi firmy

Witam,

Poszukuję jakiegoś programu do prowadzenia firmy, który się będzie dobrze sprawował pod Kubuntu.

Wcześniej korzystałem z Lefthand Mała Księgowość. Ale mimo wielu prób nie jestem go w stanie uruchomić.

Czego mi potrzeba?

Nie jestem vatowcem, więc możliwości wystawiania i drukowania rachunków oraz prowadzenia k.p.i.r.

Macie może jakieś propozycje?

ZOBACZ TO

Dzięki, jak tylko wrócę do domu, to sprawdzę.

Wydaje mi się, że już kiedyś widziałem ten program ale potraktowałem go jak kMyMoney (czy jakoś tak) Nawet nie wiedziałem, że jest on do księgowości. Tylko jestem ciekaw, jak będzie przystawał do polskich warunków.

Jeszcze raz Dzięki.

Pozdro

No znalazłem aartykuł i jest tam plik do pobrania ale on mi sie nie pobiera. Klikam pobierz chwilke się ładuje i koniec.

___________________________________________________________

Kto wyjaśni KOMPLETNIE od podstaw jak zainstalowac na Mandrivie One Neostrade spełni dobry uczynek dla wszystkich początkujących użytkowników Mandrivy ( czyli mnie ).

/---------------------------------------------------------------------------------\

Wystarczy poszukac na google:D sprawdz ten artykul http://newbie.linux.pl/?id=article&show=168

Niestety polecony program nijak się ma do obsługi firmy, ale dzięki za pomoc. Czy ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje