Program do obsługi kamerki


(Robiko997) #1

Witam poszukuję darmowego programu do obsługi kamerki za pomocą którego będę mógł dodac latający napis do obrazu wyswietlanego na kamerce :slight_smile: dzieki za pomoc


(skrzek) #2

zobacz to:

ManyCam

tu znajdziesz bazę efektów http://download.manycam.com/effects/ może będzie wśród nich taki, który Cię zainteresuje.


(Martin607) #3

bardzo fajny program ale mam jeszcze pytania: czy skype przekazuje zmieniony obraz i czy jakiś program jest w stanie ten zmieniony obraz nagrać? Office OneNote podgląd ma ale nie nagrywa, podobnie Nero Vision.

I inne pytanie: czy istnieje program, który po wykryciu ruchu przez kamerkę robi zdjęcie? :stuck_out_tongue: najlepiej wsparty przez ten program do którego link podałeś (możliwość dodania godziny i daty do obrazu)


(skrzek) #4

nie wiem, czy czytałeś jak działa ten program??? on instaluje Ci wirtualną kamerę i jesli tę wirtualną kamerę ustawisz w skypie to odbiorca otrzyma obraz zmieniony, jesli ustawisz kamerę wbudowaną to będzie mial obraz bezpośrednio z kamerki - to samo tyczy się programów do nagrywania... nagrasz taki obraz w zalezności od tego jaką kamerę ustawisz.


(Martin607) #5

problem z tym, że Nero wyświetla, że nie może zanalizować materiału wideo a w OneNote niby nagrywa ale po odtworzeniu jest tylko 1s czarnego ekranu. Kamera oczywiście wybrana