Program do odszukania reszty filmiku z youtube

Kiedyś sciągnałem z youtube fajny filmik z Zinedine Zidane’m i fajną muzyką. Później się okazało, że filmik się nie ściągnął do końca i zamiast 6 minut mam tylko kawałek filmiku. Sęk w tym, że nie mogę znaleźć tego filmiku żeby go ściągnąć jeszcze raz, nie mam źródła. Czy jest możliwość, żeby jakiś program odszukał mi w sieci resztę tego filmiku?

Filmik był pobierany parę miesięcy temu i akurat w Firefoxie mi nie zapisuje historii, a pobierałem Download helper i tam też nie ma zapisanej historii, niestety, download helper czasem nie zapisze całego pliku tylko jak sie nie sprawdzi to sie o tym nie wie. A z youtube też pobierałem dawno wiec historia sie skończyła, chyba, że znasz sposób żeby odtworzyć całkowitą historię odtwarzania z youtube.

triumfs , na Youtube jest historia obejrzanych filmów jeśli posiadasz konto w tym serwisie i oglądasz jako zalogowany to te filmy które nawet zaczniesz oglądać są tam automatycznie umieszczane :slight_smile:

kamyk 92 w takim razie wrzuce filmik i dam tu linka bo muza tam fajna a i Zidane znakomity piłkarz.

Vanshei - no niestety sprawdzałem wczoraj historię na youtube ale niestety w pewnym momencie ona się kończy, nie ma tam wszystkich filmików, które obejrzałem na tym koncie.

No nic wrzucę filmik

Dodane 01.07.2011 (Pt) 1:20

to jest link do filmiku trwa tylko 1.43 a powinien 6 minut. Jakby ktoś wiedział gdzie można znaleźć cały ten filmik to niech napisze.