Program do odtwarzania muzyki - z możliwością oznaczania

Witam. Szukam jakiegoś odtwarzacza muzyki, w którym będę mógł oznaczyć piosenkę, bądź nadać jej na przykład pięć gwiazdek. W winampie jest taka opcja, ale już później niestety nie da się znaleźć zaznaczonej piosenki w folderach. W WMP też jest chyba też coś na podstawie gwiazdek, ale działa to podobnie jak w winampie. Najlepsza by była jakaś wtyczka do winampa. Może ktoś ma jakieś propozycje?

Pozdrawiam.

Media Monkey

Nie bardzo rozumiem.

  • Winamp na bardzo wygodną bibliotekę multimediów (lepszej nie spotkałem),

  • W Winampie domyślnie oceny zapisywane są do bazy danych SQLite, jednak w ustawieniach programu jest opcja pozwalająca zapisywać oceny do informacji zawartych w poszczególnych plikach audio (np. ID3Tag dla *.mp3)

Tu masz przykład jak to wygląda u mnie:

http://oi44.tinypic.com/1zyaurr.jpg

PS: Zanim zacznie się pytać o jakieś rozszerzenia warto najpierw zajrzeć do ustawień programu… a w zasadzie ZAWSZE lepiej zacząć od zapoznania się z ustawieniami.

Wybacz, ale nie przeglądałem aż tak dokładnie ustawień. Jak zrobić żeby ta klasyfikacja się wyświetlała w eksploratorze windows? No i jak wyszukać oznaczone utwory? Nie chodzi mi o biblioteke winamp’a… nie lubię korzystać z tej biblioteki.

Może jeszcze za ciebie mam ci szukać tych plików? Powiedziałem ci gdzie jest ta opcja. W ustawieniach szukaj, a znajdziesz.

Co do szukania plików w windowsowym explorerze to za dużo od niego wymagasz. Musisz się zakolegować z menadżerem biblioteki multimediów - jak nie Winampa, to innego programu.

Wredny jesteś. Wiem gdzie jest ta opcja. Jest zaznaczona. Zależy mi na tym żeby odnajdywać własnie te kawałki w eksploratorze windowsa. Biblioteka winamp’a mnie nie zadowala.

Eksplorator Windows nie udostępnia funkcji wyszukiwania plików po ich ocenie. Nawet w Total Commanderze takiej opcji nie znalazłem (a próbowałem nawet szukać za pomocą wyrażeń regularnych).