Program do odtwarzania muzyki


(Danio33) #1

Siemanko, poszukuje programu do słuchania muzyki używam aktualnie WMP z tego powodu że ma zbliżoną do ideału bibliotekę. Ogólnie jest tak wszystko podzielone na trzy kategorie artyści/album/gatunek, chciałbym się przerzucić na jakiś lepszy tylko żaden program jaki testowałem nie spełnił wymogów dotyczącej biblioteki albo były tylko play listy a jako tako samej biblioteki nie było albo była jakaś ale nie działała jak trzeba :confused: . Ważne jest też żeby obsługiwał przyciski multimedialne w mojej klawiaturze. Ogólnie mam bardzo dużo muzyki mam na dysku w folderach a wygodniej mi obsługiwać bibliotekę, a jak bym miał się bawić z play listami to by mi to zajęło wieki.


(Veers) #2

... albo jest tak wcześnie i kawa jeszcze nie działa, albo 'ogólnie' tego co napisałeś po prostu nie da się przeczytać ze zrozumieniem....


(kazek31) #3

A co to już google nie działa ?? I co jeszcze byś chciał może mamy ci go jeszcze zainstalować ??

Napisałeś to w stylu:

Chce mi się l......ć ale nie chce mi się iść do WC idźcie za mnie .


(xyzzyx) #4

Spróbuj zapoznać się z tym :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/Winamp,Prog ... 12928.html Znajdzie się zaraz kilku malkontentów, ale moja rada: poznaj i sam oceń.

-no to już tylko ze trzy sekretarki sugeruję #-o


(rgabrysiak) #5

Może zacznijmy od tego jakie wymogi dot. biblioteki masz na myśli? Jak dla mnie WMP, jako odtwarzać muzyki, spełnia swoją rolę znakomicie. Z przyciskami multimedialnymi również współpracuje więc nie wiem za bardzo co ci w nim brakuje.


(Dimatheus) #6

Hej,

To może Aimp?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Bogdan_G) #7

Windows media center dla Twojego systemu, spełni wymagania obsługi bibliotek.


(lordjahu) #8

Ja korzystam z Foobar2000 i polecam :slight_smile:


(lostek815) #9

Ja bym na Twoim miejscu został przy WMP. Jeśli chodzi o wygląd i ogólny ład, a także prostotę to jest to najlepszy program do odtwarzania muzyki. Taki Winamp ma na przykład pełno zbędnych funkcji i w dodatku nie pokazuje okładek płyt! Jedyny minus WMP, to, że nie obsługuje formatu FLAC, ale jak słuchasz muzyki w mp3, to Cię to nie dotyczy.


(xyzzyx) #10

-jeżeli w odtwarzanym pliku jest zawarte zdjęcie okładki to WinAmp je pokaże [-X Można również wkleić własny obraz okładki.

-również dyskutowałbym. Funkcje-korzystasz z tych które potrzebujesz, reszta w niczym nie przeszkadza.

Wygląd-zależy od zastosowanej skórki, ja używam http://www.arpegio.pl/skiny/pioner-modern.gif i WinAmp wygląda jak normalna "wieża" z obsługą której chyba nikt problemu niema. Jeżeli z DP dołożysz "spolszczenie" to masz wszystko "po naszemu".


(lostek815) #11

Fatycznie, teraz działają. Ale na którejś poprzedniej wersji programu nawet z oryginalnych płyt mi nie wyświetlało okładek, a jak wyszukiwałem w bazie Winampa i klikałem właściwą, to i tak się nie pojawiała. Teraz widzę to już naprawili.

Tobie nie przeszkadza, mi przeszkadza bo jest ich za dużo i program wygląda jak przeglądarka internetowa z opcją odtwarzania muzyki. Skórkę wiem, że można wybrać. I jakie spolszczenie? Ja pobrałem ze strony producenta normalnie po polsku Winampa...


(xyzzyx) #12


(lostek815) #13

No dobra, widzę, że jest. Po prostu nie czaję po co osobno pobierać spolszczenie, skoro można od razu pobrać program po polsku. :stuck_out_tongue:


(xyzzyx) #14

-Nim się zaczniesz produkować to poczytaj dokładnie


(Adrianoss) #15

Polecam Ci Winampa


(Yanhfeng03) #16

Ja bym na Twoim miejscu został przy WMP. Jeśli chodzi o wygląd i ogólny ład, a także prostotę to jest to najlepszy program do odtwarzania muzyki.


(Dimatheus) #17

Hej,

Zależy. Jaa666 pisał o tym, by program był wyposażony w funkcjonalną bibliotekę multimediów - niestety ta w WMP jest słabo konfigurowalna i trudniej dostosować ją do indywidualnych preferencji użytkownika. Tego nie można powiedzieć o bibliotekach w Winampie czy Aimpie.

Pozdrawiam,

Dimatheus