Program do odtwarzania youtuba

Pytanie może się wydać idiotyczne

Poszukuje programu do odtwarzania youtuba ale tak aby można było tworzyć sobie listy jak w Winampie, żeby potem można było łatwo jednym kliknięciem wyszukać sobie swojego ulubionego utwory, bo robienie to przez przeglądarkę (przez strone youtube.com) jest dość problematyczne.

I wiadomo żeby można było ustawiać (kolejkować) sobie piosenki itp itd

Może to rozwiązanie na coś Ci się przyda -> ToobBox

Hm, wszystko o co prosisz można zrobić na stronie Youtube. Ulubione, playlist itd.

Tak, ale korzystanie z youtuba do katorga w porównaniu z takim winampem…

Dodane 28.06.2011 (Wt) 12:04

Ten Toobbox, jest spoko, tylko niewiem jak wyszukiwać piosenek po liscie która już utworzyłem, zresztą niewiem jak wy ale mi wcale nie odpowiada zeby wszystkie programy świata wrzucać w przeglądarke ><

No wiesz, albo nie masz nic, albo masz mnóstwo i jest wygodnie :wink:

?

No chodzi o to, albo nie masz żadnej funkcjonalności i nie masz żadnych programów, albo chcesz mieć wygodnie no to niestety takie programy trzeba doinstalować, nie da się tak żeby działało bez wtyczki :slight_smile:

?! nierozumiem, przecież ja chce zainstalować jakiś program dzięki któremu będe mógł sobie tworzyć listy piosenek z youtuba, i potem tak jak na winampie wciskasz bodajże “J” zeby wyszukac piosenke wpisuejsz klikasz i bach idzie… Ten toolbbox jest ok, bo dodaje piosenki do listy, ale niewiem jak potem szybko wyszukiwac piosenek z już utworzonej listy. Dodatkowo toolbbox to nie jest program tylko strona internetowa… a wolał bym program, bo mi osobiście nieodpowiada , że teraz wszystyko wrzuca się w przeglądarke. Tak lubie mieć osobno program do muzyki ,osobny program do filmów i osobny komunikator… bo jak życie pokazuje z programami gg,nero,azureus jak coś ma być do wszystkiego to robi się do niczego…

W takim razie spróbuj może tego -> http://goo.gl/wTDYr