Program do odzyskiwania danych

Witam

Szukam programu do odzyskiwania danych. WIEM WIEM WIEM, jest milion stron w internecie na ten temat, jak np ta http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,86.html

Ale szukam programu, który wizualnie byłbby najbardziej przystępny. Wiele z tych programów wyszukuje mi pliki o dziwnych nazwach.

Pamietam ze w moim koszu byl folder ktory dajmy na to nazywal sie “Nowy Folder”. Chcialbym znaleźć program, który poprostu pozwoli mi np. odzyskać cały folder z kosza.

Jaki program proponujecie??

Np w undelete po lewej stronie mam sporo różnych folderów, i tysiąc podfolderów. Nie podoba mi się to.

Witam.np ten bardzo mi pomógł w odzyskaniu po przypadkowym sformatowaniu dysku.

iCare Format Recovery Software

Undelete ma filtr. Wystarczy włączyć.

Nie znam się całkowicie na tych programach. Dzisiaj o godzinie 13 zostal usunięty folder z kosza. Chcialbym aby za pomocą jakiegoś programu mógł zwyczajnie kliknąć i zobaczyć jakie rzeczy zostały skasowane z kosza dzisiejszego dnia??

Chodzi mi o to aby znalazł zwyczajnie skasowany folder o godzinie 13 nic więcej nie potrzebuje.

Jak przeszukuje pliki to nie ma tam informacji ze cos wogole zostallo usuniete o 13. Tylko date modified ale np z 2010/05/09. Nie ma plikow z tej godziny

Patrz stopka.

odzyskiwanie-usunietych-danych-plikow-t78136.html