Program do oglądania telewizji

Witam, szukam oprogramowania które pozwala oglądać telewizję z tunera TV wpiętego do komputera. Wiem że najpopularniejszym jest DScaler, jednak on nie obsługuje interfejsu Aero, i całe to przełączanie często rozkrzacza mi system.

Dlatego szukam alternatywy, obsługującej Windows Aero.

A w Windows Media Center nie wykrywa ci tunera?U mnie na siódemce Pinnacle chodzi idealnie.

wykrywa, i jest nawet ok (zapomnialem o tym programie) ale występuje nakładanie się głosów (lecą dwa) przy czym jak zapałzuję, odtwarza się jeden . No i nie wykryło mi TVP2 a ręcznych ustawień tam chyba nie ma :? Jakiś pomysł ?

Nie wiem jaką masz kartę tv,może ściągnij najnowsze sterowniki pod swój system i jeszcze raz wyszukaj kanały.U mnie czasem nie wyszukuje polsatu sport ale po ponownym szukaniu znajduje.

tam o to TVP2 to mi nie chodzi, jak o ten zdublowany głos, idzie jakoś zatrzymać “nagrywanie w tle” przez MediaCenter bo jak zapauzuję to jest ok z dźwiękiem a karta to jakiś tani Philips.

zainstalowałem alternatywy MediaPortal i tez występuje tam dublowanie głosu :frowning: