Program do ograniczania internetu

czy jest taki program który pozwalałby na połączenie się z netem w określonych godzinach? mam stałe łącze z kablówki i ze względu na dziecko nie chcę żeby cały dzień siedziała na GG lub Osada ja pracuje i nie mogę jej zabronić korzystania z kompa ale czy jest program w ktorym można ustawić np żeby łączył się od 10 do 12 i od 16 do 20, oczywiście ja żebym mógł po zdjęciu haslem połączyć się w każdej chwili

system XP

auto connect ma chyba taką opcje.

Beniamin 1.4.176 PL

Program Beniamin 1.4 jest nieużyteczny. Nie blokuje działania emule, więc użytkownik komputera może sobie ściągać co mu się tylko podoba. Podobnie nie blokuje programu ikari’s chat obsługującego m. in. tak „wychowawcze” czaty tematyczne jak: erotyczny, swingers chat oraz sado maso. Nawet jeśli zostanie zablokowany dostęp do internetu w określonych godzinach to i tak możliwy jest dostęp do komunikatorów.

Poza tym nawet jeśli wyłączy się komuś dostęp do sieci na np. 2 godziny, to i tak po upływie tego czasu może on korzystać z tego co już uruchomił. Beniamin niczego nie wyłącza… Według mnie program tego typu powinien mieć opcję całkowitego wyłączania dostępu do internetu poza zdefiniowanymi godzinami. Jeśli blokuje on tylko poszczególne programy korzystające z sieci, to jest prawie pewne, że dziecko znajdzie jakiś program, o którym twórcy zapomnieli. Czy ktoś słyszał o programiku, który nie ma wad Beniamina?

Oczywiście najbardziej interesują mnie programy freewareowe.