Program do optymalizacji systemu

(system) #1

Witam

Mam takie pytanie, czy nie znacie dobrego i darmowego programu do optymalizcji systemu i odśmiecania go. Teraz posiadam WashAndGo 2009 z płyty PCWorld ale wydaje mi się że nie za bardzo on działa. Proszę o pomoc.

(Łukash) #2

CCleaner ,Glary Utilities ,TuneUp Utilities(30 dniowa)

(system) #3

Glary Utilities i TuneUP miałem, a CCleanerem nie umiem się posługiwać i słyszłem że może coś tam w systemie narobić

(Łukash) #4

Gdyby CCleaner coś mieszał to nie miał by średniej 9.2 na dp.Używam długo i jest ok.Uruchomiasz Cleaner i Rejestr -skan>naprawa.

(system) #5

Dobra, spróbuję z CCleanerem.

Dzięki za pomoc.

(Pecei) #6

Ja od siebie polecam : przeczyszczenie ze śmieci Ccleanerem , oczyszczenie rejestru z błędnych wpisów Eusing Registry Cleaner , kompaktowanie rejestru : regcompact pro i defragmentacja dysków auslogics disk defrag , uzywam takiego zestawiku od dluzszego czasu i komp smiga :slight_smile:

(system) #7

Polecam WinUtilities , w sumie jest to kombajn , bo nie tylko usuwa śmieci , ale i czyści rejestr defragmentuje dysk itd. , a najważniejsze jest za darmo

(Longhorn2009) #8

Odkurzacz http://www.dobreprogramy.pl/Odkurzacz,P ... 12322.html

(Kloc221) #9

Z wyżej wymienionych najlepszym (moim zdaniem) jest Glary Utilities - sporo wydajność i dużo przydatnych modułów :slight_smile:

(Soren) #10

Advanced System Care 3 dostępny na vortalu za free