Program do otwierania archiwów?

Mam pytanie: czy jest jakiś program którym mógłbym otworzyć tylko część archiwum czyli załóżmy, że ściągam film z RS i mam 1part to czy mogę go rozpakować i sprawdzić czy to dobrey film a nie ściągać całości a potem wyrzucać bo sie okazało że to nie to??

Możesz dany plik rozpakowac np tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Build+1550 a pózniej go podglądnąc.Nie wiem jak jest na RM ale czy nie ma tam czasem funkcji “podgląd” :slight_smile:

Ściągasz jedną część (ewentualnie więcej) i otwierasz tym: Dziobas RAR Player.

@ Romi co Ty za przeproszeniem pierdzielisz ? Żeby rozpakować film (bo sądzę, że chodzi o film) IZArc-em, musisz mieć wszystkie jego części, bo wyskoczy komunikat o błędnym archiwum. Jedynym dobrym rozwiązaniem jest metoda podana przez Chillout , czyli programik Dziobas RAR Player

W tym programie tak ale np w Emule mozesz rozpakowac folder za pomocą dowolnego programu w tej kategori. :slight_smile: Wystarczy kliknąc podgląd :slight_smile:

A nie prościej tak - dać rozpakuj ten jeden part WinRarem i gdy on poprosi o kolejny, należy zminimalizować okno WinRara i otworzyć za pomocą VLC Media Playera. Pojawi się komunikat, że film jest uszkodzony, należy kliknąć NAPRAW. VLC przytnie film do długości jaka była w pierwszym parcie. Należy jeszcze skopiować film, a następnie wyłączyć WinRara.

Kombinowanie z 3 programami ? Dziękuję :wink: Lepiej na ten jeden part odpalić Dziobasa i po problemie :wink:

To jest dobry sposób, gdy nie chcesz niczego instalować w systemie. Ja te programy mam od razu, więc nie muszę instalować, żadnych nowych odtwarzaczy.

Przeróbkowy system rulez mówisz ;] nie da się mieć firmowego systemu i bez instalowania czegokolwiek otworzyć takie cuda :wink:

Mam już zrobioną partycję Recovery z tymi programami, więc po prostu po formacie mam te programy od razu wgrane.