Program do pisania tekstów

(virus1010) #1

siemka all szukam programu do pisania tekstów... kumpel mi mówił coś o generatorze rymów wiecie cos na ten temat ?? piszcie...

(Damian) #2

Ale jakich tekstów?? Napisz dokładniej.

(Maniooo666) #3

Witam,

najlepszym tego typu programem jest oczywiście Medżik DiscoPolo Mejker. :lol:

(virus1010) #4

program który generuje rymy do danych słów pisze sie dzieki temu roznego rodzaju teksty

mam ten program ale to badziewie chodzi mi o generator rymów wpisujesz słowo i wyświetla ci liste wyrazów majace rym do danego

(Filifera) #5

Mówisz i masz.......

Program Rymówka 1.0 to dość nietypowa aplikacja dla wszystkich literatów i nie tylko! Pozwala ona łatwo znaleźć rymy do podanego słowa - korzystając z rozbudowanego słownika języka polskiego - nie pozwoli przeoczyć żadnej możliwości :slight_smile:

http://amigo.pop.pl/index.php?a=prog&fname=rymowka :wink:

(Dragonlnx) #6

UniSex - http://forum.dobreprogramy.com/rules.php

:evil:

(Maniooo666) #7

Witam,

mógłbyś łaskawie sprecyzować, o co Ci chodzi?

(lazikar) #8

Wprowadzasz w błąd podając linka do strony gdzie gra muzyka koledze który szuka jedna czegoś innego. Regulamin tego zabrania. :?

(Maniooo666) #9

Witam,

nie wiem lazikar, czy zadałeś sobie trud, aby program ten ściągnąć, ale jego podstawową funkcjonalnością jest właśnie kreowanie tekstów. virus1010 w pierwszym poście napisał, że szuka programu do pisania tekstów oraz generatora rymów i ta aplikacja spełnia te warunki w 100%, więc myślę, że to Wy wprowadzacie w błąd mnie. Dopiero później dokładniej określił, o co mu chodzi.

(lazikar) #10

Problem w tym że jak klikniesz na linka to nie włącz się strona z dowlandem ale muzyczka. Faktycznie wprowadza to w błąd. Masz w 100% racje nasza wina. :oops:

(Maniooo666) #11

Witam ponownie,

nie ma sprawy :slight_smile:

(Asterisk) #12

Chodziło chyba o to :smiley:

(Maniooo666) #13

Witam,

możliwe, tylko ja wciąż nie wiem, pod który punkt regulaminu podciągnąć moje "wykroczenie" Może to było "umieszczenie treści obraźliwych" :wink: Nic to, poczekamy na Sharka, on rozwieje wątpliwości.

(Asterisk) #14

Czy zawsze musi to być regulamin ?

Czy ta uwaga Ci nie wystarczy ?

Tak się nie robi :smiley:

Update:

Chciałeś - to proszę:

(Maniooo666) #15

Witam,

problem w tym, że gdyby była taka możlwość, to pewnie linka do działu download bym podał, ale niestety na tej stronie jest to ciężko wykonać, bądź też nie wiem, jak to zrobić.

Prawdę powiedziawszy zrobiłem tak, jak sam chciałbym być traktowany przez innych, czyli podałem pomocnego linka. A że nie do odpowiedniego działu, cóż, przyczyny już opisałem. Tymniemniej rozumiem, o co Ci chodzi asterisk i na przyszłość postaram się do tego stosować (w miarę możliwości oczywiście). Poza tym uważam, że strona jest stworzona z dużą dozą humoru i fajnie jest takie coś poczytać w ponure, jesienne dni :wink:

(fiesta) #16

tylko w tym jest szkopuł że program nie tworzy żadnych rymów tylko kieruje do stron z gotowymi bzdetnymi tekstami rodem z bardzo ambitnego gatunku muzycznego disco polo :hahaha:

(Maniooo666) #17

Witam,

fiesta, mam ten program i generuje teksty "od kopa". Fakt, że bzdurne, ale o to w nim przecież chodzi, nikt przecież nie wymaga od disco-polo ambicji, nie? :wink: . Zanaczam to samo, co w poprzednim poście: program spełnia w 100% warunki stawiane przez virus1010. O czym tu debatować?