Program do pobierania


(Sandro) #1

Mam bardzo wielki problem, czy może ktoś mi powiedzieć w jaki sposób mogę wznowić pobieranie pliku. Plik pobieram poprzez Windowsa ( nie wiem jak to można inaczej nazwać).


(lazikar) #2

Przez Windowsa nie jest to niestety możliwe :frowning: :frowning:


(Ks Kamilp Nr 8) #3

Nastepnym razem polecam przy sciaganiu skozystanie z programiku FlashGet.


(FXJ) #4

fganibut.gif


(system) #5

Dobry jest też Download Accelerator dostępny w vortalu: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=20


(Sandro) #6

Znam te programy ale mi chodziło wyłącznie o program do pobierania windowsa. Niestety nie mogę instalować w pracy programów własnych


(system) #7

Sorki ale nie kumam :smiley:

P.S To nie jest idiotyczna odpowiedź :lol:


(lazikar) #8

No to niestety musisz się uzbroić w cierpliwość. Z samym Windowsem takie niespodzianki cię niestety czekają . :?


(Marsmo) #9

Saviola - może Sandro troche enigmatycznie napisał, ale pewnie chodziło mu o to, ze musi sie posługiwać (przez wzgląd na pracę) systemowym sposobem ściągania. Nawet posiadając np. Flash Get`a, w momencie ściagania mozemy zrezygnować z jego usług zamykając go i tym samym uruchomi sie systemowe narzędzie Windowsowe: zapisz na dysku itd.

Skadinąd niektóre źrodła dziwnym trafem ignorują programy do przyspieszania ściągania i przekierowywują na systemowe narzędzie.

Moim skromniutkim zdaniem, jeżeli nie uporasz sie Sandro ze ściaganiem w danym dniu pracy, to nie jest mozliwy powrót do nieściągnietych plików w dniu nastepnym. Zamykasz, lub tez anulujesz i i masz tylko czastkę w systemie. I na 100% nie masz szans wstrzelić się na drugi dzień w odpowiednią sekwencję. Musisz powtórzyć operację od nowa i modlić się o wiecej nieskrępowanego time`u. :slight_smile:


(fiesta) #10

A co tu jest do kumania ?? Albo pracodawca zabronił instalowania "własnego" oprogramowania albo admin założył "restrykcje" które uniemożliwiają zainstalowania czegokolwiek przez osoby trzecie i tyle :P:P:P