Program do podglądu 2-go kompa on-line!


(Spider83) #1

Witam wszystkich forumowiczów :wink:

Jestem tutaj nowy to mój pierwszy post, chciałem się dowiedzieć czy istnieje coś takiego jak program do podglądu on-line drugie komputera w sieci LAN??? Co dana osoba (w moim przypadku pracownik) robi na komputrerze jakie strony www odwiedza itp. Szukałem trochę w sieci ale nie mogłem nic takiego znaleźć. Proszę o pomoc.Dziękuję i pozdrawiam


(Mrylec) #2

Radmin :wink:

Niestety jest on płatny...Istnieje wersja dla serverów i LAN

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... sterowanie


(Mrylec) #3

Napisz do mnie na PW, to ci wszystko wyjaśnię :wink:


(Anchone) #4

Zawsze możesz skorzystać z jakiegoś programu typu koń trojański. Najlepsze trojany pozwalają oglądać pulpit użytkownika, zapisują też w logach jego aktywność. Dzięki temu nie musiałbyś non stop podglądać swoich pracowników, a na przykład dostawać na e-mail ich aktywność.

Z tego co się orientuję musisz poinformować pracowników o tym, że ich działalność na komputerach jest monitorowana (tak samo jak np. kiedy zamontujesz kamery w sklepie lub gdy całe miasto jest monitorowane - wtedy przy wjeździe na teren miasta musi być tabliczka "Miasto monitorowane").

http://www.trojany.pl/opisy.php?id=1


(Mrylec) #5

Tak, tylko obsługa takiego trojana nie jest wcale łatwa, ale Radnim też nie jest łatwy :wink:

Za to takie konie to już są wykrywane przez praktycznie każdego antivira, a ja wątpie żeby w firmie na każdym komputerze nie było jakiegokolwiek antyvira :wink:


(Spider83) #6

Bardzo dziękuje Wam za odpowiedź. Sprawdzę może tego Radmina w pierwszej kolejności, gdyż na komputrze jest zainstalowany firewall i antywirus Norton Internet Security. Dziewczyna która pracuje u mnie w firmie jest już poinformowana że jest monitorowana :wink: Może ktoś jeszcze zna jakieś inne programy... tego typu. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam :wink:


(Benek432) #7

Może po prostu zainstaluj VNC, a dokładnie UltraVNC. Będziesz mógł w każdej chwili zobaczyć co dzieje się na pulpicie drugiego komputera. http://www.uvnc.com/


(Anchone) #8

Zawsze można na firewallu i antywirusie zrobić regułę ignorowania pliku serwera trojana. A trojany są banalne w obsłudze, gdyż zostały stworzone po to, by byle głąb mógł podglądać kumpli/dziewczynę/kochankę/pana motorniczego z tramwaju.


(Reudaisu) #9

Team Viewer, Radmin.


(Efeska) #10

Halo spider83.

Możesz spróbować Anyplace Control 4,5 Basic Plan. U mnie działa znakomicie. Szkopuł tylko w tym, że w momencie zainicjowania podglądu, w kompie monitorowanym na moment ukazuje się ekranik informujący o połączeniu.

Masz 2 opcje: tylko podgląd lub dostęp pełny. Znajdziesz to w PC Format 9/2008 - Zdalna kontrola.

Pozdrawiam.

frank13