Program do podkręcania kart graficznych

(Adamen26) #1

Witam, poszukuje programu do podkręcania kart graficznych. A dokładnie geforce 8800 gt firmy gigabite. Wyszukałem parę miejsc aczkolwiek chciałbym z jakiejś zaufanej witryny i dobry program. Z tego co się orientuje program nazywa sie vSync ale nie jestem pewny dlatego prosze o rade. Z gory dziekuje za odpowiedzi

(Neon1992) #2

Polecam ATITool, prosty w obsłudze i dobry :slight_smile:

(Snara89) #3

Riva Tuner albo Evga Precision:D

(Szymon Kumorek) #4

Ja mam zainstalowane ATITool od podkręcania GPU, który teoretycznie też podkręca GF, ja mam GeForca (jak w podpisie) i wyskakuja mi jakieś hieroglify przy akceptowaniu. Miałem program VDOtool dołączony z płytką od sterowników karty, ktory mial mozliwosc podkręcenia, ale po aktualizacji sterów z windows update te opcje mi zniknęły :confused: Mozesz ewentualnie spróbować tym atitoolem, ale nie sądze zeby to zadziałało.

(Neon1992) #5

Spinacz200 - u mnie (sprzęt w podpisie) wszystko działa jak należy, nie wiem dlaczego u Ciebie nie działało no ale trudno.

(Adamen26) #6

dzieki za szybkie odpowiedzi :smiley: a taki program powerstrip? tez jest dobry?

(Www Rafis) #7

Zainstaluj sterowniki OMEGA :smiley:

(Neon1992) #8

Pierwsze słyszę o tym programie, możesz przetestować i podzielić się wynikami :slight_smile:

(Tomcio835) #9

OMEGI do GF 8800 :?

(system) #10

Sterowniki OMEGI? Data wydania ich najnowszego sterownika to 12/27/2007. Biorąc pod uwagę to że karty z rodziny 8xxx i 9xxx oraz GT2xx mają mnóstwo funkcji które działają dopiero z nowymi sterownikami od NVidii to bardzo zły pomysł. Nie wiem nawet czy ruszą z 8800.

Do kart Nvidii dobrze nadaje się RivaTuner.

(FCBFAN) #11

Zapraszam do zapoznania się z tym postem:

http://forum.dobreprogramy.pl/program-podkrecenia-karty-graficznej-nvidia-windows-t378100.html