Program do podkrecania

witam,czy może ktos zna jakiś program do podkrecania procesora bezposrednio z windowsa,w biosie wiem jak to robic,chodzi mi o program,jesli ktos bendzie wiedzial prosze o odpowiedz dzienkuje.

najpierw naucz się pisać 8) , a takim programem jest np. CpuCool

tu masz linka:

http://files4.majorgeeks.com/files/13efec348e66852991bc20ed97caa574/diagnostics/cpucool9.exe

aha ostrożnie z tym! ja się bawiłem nim na starym Celeronie 400 MHz i udało mi się zrobić z niego 517 MHz :smiley: ale czasem wieszało kompa.

http://files4.majorgeeks.com/files/13ef … ucool9.exe

dzienki za linka,ale cos strona nie chce sie otworzyc.

jeśli ktoś jeszce bendzie wiedzial na temat jakiegoś programu to wielkie dzienki za odpowiedz.

Ten link to nie strona tylko link bezpośredni do programu. Po kliknieciu ściąga się program. :smiley:

tyle to ja tez wiem tylko mi chodzi oto ze nie chce sie sciaga nawet za pomoca fleash geta,dzienki.

MajorGeeks.Com Download Server 4

Serwer nie działa. Musisz poczekać za jakiś czas powinien zadziałać. :smiley:

tyle to ja tez wiem tylko mi chodzi oto ze nie chce sie sciaga nawet za pomoca fleash geta,dzienki.

Bezpieczniej i lepiej podkrecic kompa z BIOSa … Tak myślę …

z BIOSa lepiej, bo tamten program za każdym włączeniem Windows dopiero ustawia taktowanie zegara na inne, a BIOS robi to na stałe.

a link wczoraj działał (ok 1 w nocy)

dzienki za odpowiedzi,co z tego ze w biosie moge podkrecic na stale,ale tez można rownierz bezposrednio z windowsa,ale cóż skoro jest tylko jeden program do tego,dzienki wielkie.

chciałbym też zwrucic uwage że niektóre biosy takiej funkcji nie posiadaj podkrecania procka no i czasami jest do tego potrzebny program,który można uzyc na windowsie,pytanie brzmi tylko jaki program

Nie ma za co dzienkować. Każdy chyba z nas już chyba zwrucił uwagę, że nie każdy bios ma możliwość podkręcania procka. Nowsze płyty mają taką możliwość.

Najbezpieczniej jest podkręcić z biosa, ale jak nie masz takiej opcji to pewnie masz słaby procek, a jeżeli masz słaby to lepiej się w overclockowanie nie bawić, bo może się to zakończyć sfajczeniem procka.

A tu jest dostępny na Vortalu program: CPUCool.