Program do "podzielenia" HDD

Tak najpierw posdziel dysk na trzy partycje a potem zainstaluj systemy. :wink:

mimo wszystko nie polecam! !!

Byłoby łatwiej Ci pomóc, gdybyś podał nazwę tego programu! :slight_smile:

Może któryś z userów miał z nim doświadczenia, albo mógłby Cię przekierować na stronę - gdzie mógłbyś zdobyć więcej informacji!

Natomiast co do Windows ME na jednej z tych partycji - to byłabym trochę sceptyczna. :frowning:

Jest to najmniej udana wersja Wina i sprawia najwięcej przykrych

niespodzianek. Skoro teraz teraz siedzisz na zwykłym W98; to dobrze by było - gdybyś dalej korzystał z tej wersji.

No chyba, że z jakichś względów tak chcesz… :slight_smile:

Ten program nazywa sie ffdisk.ale poproszę instrukcje również do diskkepera 8.0 professional.Ty waterprof chyba masz rację na jednej zainstaluje winXP a na drugiej win98SE.

Mimo wszystko twój pomysł jest nienajlepszy…

To jakiego mam Windowsa wybrać???XP czy 98SE???Professional czy Home Edition???Proche o odpowiedz! !!

Myślę, że kolegom bardziej chodzi o Twój pomysł 3 partycji ; czyli 2 systemy + jedna na gry i programy…

Na razie zdania są podzielone… :?

Ale jaki windows z wyżej wymienionych???

Najlepszy będzie WinXp Professional. Jak już chcesz instalować dwa systemy to najlepiej na osobnych dyskach(jeśli takowe posiadasz)

Hmmmmmmmmmmm wydaje mi się że mowa tutaj o partycjach a nie o fizycznych dyskach twardych :? :? :?

Tak,wiem ale miałem na myśli,że lepiej jest instalować systemy na oddzielnych dyskach aniżeli na jednym podzielonym na partycje.

MaxBlast3 tylko nie pamietam skad go sciagłem poszukaj

MaxBlasta masz tu: http://downloads.maxtor.com/_files/maxt … st3win.exe