Program do połączeń głosowych z PC

Potrzebny jest programu (najlepiej pod Win XP) do wykonywania połączeń głosowych wykorzystując PC wyposażony w modem (GSM)

>ale nie pokroju np. Skype< :slight_smile:

A cóż to? :roll:

TeamSpeak2, Ventrillo, ale nie wiem czy o to chodziło bo nie słyszałem nigdy o modemie GSM … :roll:

A dlaczego nie Skype , jeden z najlepszych programów do rozmów głosowych który nie wymaga zbyt szybkich łącz.

Przepraszam za skrót :slight_smile: przedstawie to dokładniej:

modem (GSM) -> zewnętrzny modem wyposażony w karte SIM/GSM od iPlus’a podłączony do PC z systemem win XP

…dzięki za propozycje programów, spr. je

Chciałby wykonywać połączenia ,darmowe" wewnątrz sieci nie przekładając karty z modemu do telefonu kom. , za które osoba/abonent z zewnątrz (za taka jest traktowany ten kto dzwoni z np. Skype, tel. stacjonarnego itp.) normalnie płaci :slight_smile:

domyślnie w Win jest program “telefon”, jeśli masz łącze modemowe, możesz z niego dzwonić

Dzięki za odp. ale o ile pamiętam był ten program dostępny w win98 lub/i Me -> w XP przeszukałem dysk i nie znalazłem czegoś podobnie brzmiącego.

Jak faktycznie jest dostępny w XP to prosiłbym o info gdzie jest zlokalizowany lub może instaluje sie wraz z którąś aplikacji od WIN z ,dodaj i usuń programy" -> znalazłem tylko w podobnym temacie usługe fax’ową.

Złączono Posta : 22.03.2006 (Sro) 23:04

…mineło troche czasu … przeskanowałem na poważnie :slight_smile: system i problem rozwiązany - faktycznie w XP siedzi w …\Program Files\Windows NT\dialer.exe

Dzięki. Taki wystarczy :wink: