Program do poprawienia jakosci zdjecia.!

Witam… Mam takie pytanko. Czy znacie jakis program do poprawienia jakosci zdjecia… wiem ze nie zdziala sie cudu ale chociaz zeby poprawic jakosc… dziekuje.!

bardzo prosty w obsludze i zawierajacy wiele opcji znajduje sie w pakiecie Nero 7, ktory jest dostepny db

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=114&id=1378

ale co ma Nero do poprawienia jakosci zdjecia.? nie kumam:)

bo znajduje sie tam bardzo prosty w obsludze pakiet do edycji wlasnych zdjec …

mozna w bezproblemacyjny sposob poprawic jakos zdjecia i nadac rozne efekty…

i do tego nie potrzeba instruckji obslugi ani niczego :stuck_out_tongue_winking_eye:

Teoretycznie jakość zdjęć można poprawić photoshopem lub jego darmowym zamiennikiem, GIMPem.

Oba programy (trail i pełna wersja) do pobrania na vortalu.

rss a mógł bys mi napisac na PW jak to zrobic.? w photoshopie akurat mam pelna wersje programu.!

A czemu na PW???

To na forum już nie można???

mozna czemu nie.? tylko,ze widzaielm takiego posta zeby o takim czyms lub o czyms podobnym pisac na PW. dlatego tak napsialem.! :slight_smile:

w pakiecie nero 7 jest narzędzie Nero PhotoSnap w którym można poprawić jakość zdjęć, jest bardzo proste w obsłudze.

Skoro masz pełną wersję to jest tam chyba samouczek?

Teoretycznie?? Przecież Photoshop to program przede wszystkim do obróbki zdjęć. Ja używam tylko jego, i nie zamienię na żaden inny. To zdecydowanie najlepszy program na rynku. Nie jest prosty w obsłudze, ale warto się pomęczyć i go opanować.