Program do porównywania plików na 3 różnych komputerach

Witam,

Szukam programu, który by porównywał liczbę, wielkość i czas zedytowania różnych plików (typy doc, bmp, itp.), folderów na 3 różnych komputerach. Oczywiście pliki te zgram w jedno miejsce (jeden komputer) w 3 różne foldery o nazwach A, B i C.

Chciałbym doprowadzić do stanu, gdzie na 1 z tych komputerów będzie wszystko w ostatecznej wersji (pliki najbardziej aktualne, ale nie tak, że będą ich powielone kopie)

Po prostu jak najmniej plików, ale tylko w jednym egzemplarzu, w dodatku w wersji najbardziej aktualnej.

Wtedy będę mógł z tych 2 pozostałych komputerów usunąć starsze wersje plików i sformatować dyski.

Czy coś takiego istnieje?

Proszę o rady.

Hm, masz na myśli coś takiego jak Dropbox? Bezpłatnie tylko 2GB ale zawsze coś. Na drobne pliki wystarczy.

A wersja trial?

Dzięki, poszukam zaraz…

Tyle, że w Dropboxie pliki przechowujesz na serwerze w sieci i zarazem w ustawionym przez siebie (domyślnie w Moje Dokumenty -> My Dropbox folderze. Prosta sprawa i wygodna. Masz dostęp do plików z każdego kompa (musi być net) i nie martwisz się, że ci zginą, skaują się itp.

Oj, chyba nie chodzi mi o coś tak trudnego:-(

Najlepiej rodzaj Nortona Commandera, ale w 3 oknach (kolumnach) na ekranie gdzie widać dokladnie gdzie czego brakuje a co jest w kilku kopiach.

Liczba plików graficznych, dokumentów, baz danych idzie w tysiące, i raczej przekracza 5 Gb na każdym z tych komputerów.

Dla potrzeb tej operacji jestem w stanie zgrać te wszystkie pliki z 3 komputerów na jeden komputer i wtedy porównywać.