Program do powiadomień o nowej poczcie email

Witam serdecznie,

Znacie może jakieś powiadamiacze o poczcie email, która sprawdza wiele skrzynek naraz?

(potrzebuje coś jak google notifer ale dla wielu kont). Mam Windowsa XP SP3, FF/Chrome.

Z góry dziękuje za podpowiedzi,

Northwest

Polecam program PopTray

Nie wiem czy coś wniosę do tematu, ale są wtyczki do komunikatorów umożliwiające zarządzanie kontami e - mail. Sam korzystam ze Stefana, a słyszałem, że pod Mirandę jest podobny wtyk, który może np. sprawdzać co minutę każdą skrzynkę.

Zakładam, iż Ciebie interesuje osobny program tak więc skorzystaj z rady kolegi wyżej :wink:

PopTray - coś nie bardzo chce mi działać z kontami gmail… :///

Swoją droga Opera ma w sobie klienta, który ma mozliwość sprawdzania poczty co jakiś czas.

Zainstaluj np IncrediMail.

Hmm, do gmail da się podłączyć sprawdzanie innych kont. A z gmail`a Operą sprawdzać jedno konto.

Autorowi nie chodziło o zainstalowanie kolejnej przeglądarki.

Co do pytania: Bardzo dobrym rozwiązaniem są rozszerzenia do FF: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/s … il&cat=all

Konfigurowałeś już kiedyś jakiś program pocztowy pod gmail? Sprawa nie jest tak banalna jak w przypadku innych kont. Nie wiem czy Twoje konto na gmail’u jest przygotowane pod współpracę z klientem pocztowym.