Program do przechowywani zakładek i haseł na dysku komputera

Witam :wink:

chciałbym znaleźć program który zapisze zakładki z Firefox i hasła do serwisów i udostępni je innym przeglądarkom na komputerze bez wysyłania ich na serwer.

pozdrawiam

Zakładki można zapisać po prostu w pliku HTML w Zarządzaj zakładkami :arrow: Eksportuj.

Ale co do haseł, to nie wiem, może coś do zarządzania hasłami? Keepass Password np. :slight_smile:

mozilla backup

http://www.dobreprogramy.pl/MozBackup,P … 12613.html

@Fix00ser - ale to nie przeniesie danych na inne przeglądarki, a o to chodzi autorowi…

trafna…uwaga, faktycznie soft który zapodałem nie do końca spełnia wymagania kolegi @pawko*

soorki za niedopatrzenie

Można też wykonać kopię zapasową do pliku .json.

Hasła zapisywane są w pliku sigons2.txt (Firefox 2), w signons3.txt (Firefox 3) lub sigons3.sqlite (w nowszych wersjach Firefoksa) w _C:\Documents and Settins\Użytkownik\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles_ (Windows XP) lub _C:\Users\Użytkownik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles_ (Windows Vista/7). Jeśli używasz hasła głównego do zabezpieczenia przed podglądem haseł, to musisz jeszcze skopiować plik key3.db.

Pozdrawiam!

Tylko teraz pytanie, czy to będzie działało w innych przeglądarkach :slight_smile: Bo o to chodzi autorowi, tak mi się wydaje.

Przy okazji, mógłby się udzielić i ewentualnie skomentować / dodać coś do opisu, bo teraz to w ciemno idziemy…