Program do przekierowywania strumieni w karcie dzwiekowej

(Azarismag) #1

Witam.

Pisze ten temacik, ze lzami w oczach. Tak tak mowie serio, jestem absolutnie zdesperowany.

... O co chodzi?

Chodzi o to ze potrzebuje programu, ktory moglby przekierowywac wejscia w karcie dzwiekowej na wybrane wujszcia. Nie wiem jak to nazwac poprawnie dla tego podam przyklad.

Chce na przyklad nagwac dzwieki programem ustawionym na nagrywanie z wejcia liniowego, i chce aby nagrywalo sie do tego programu to co mowie do mikrofonu, to co odtwarza na przyklad winamp i sygnal z wejscia liniowego jednoczesnie.

Moja poprzednia , bardzo stara karta dźwiękowa, miala mozliwosc ustawienia nagrywania z wybranych zrodel jednoczesnie, a aktualna tego nie ma.

Prosze Was bardzo pomozcie, nie ignorujcie mojego postu.

Bede goraco wdzieczny za jaka kolwiek pomoc.

Z gory bardzo Wam dziekuje i pozdrawiam.

(Maniooo666) #2

Witam,

w Audacity masz możliwość miksowania na bieżąco.

Czyli masz podkład, do któregoś wejścia podłączasz mic i nagrywasz.

Jednak aby zakombinować tyle rzeczy na raz, będziesz musiał po prostu ponowić działania kilkukrotnie.

(Azarismag) #3

Dziekuje z odpowiedź.

Niestety Audacity nie nadaje sie do mixowania w czasie rzeczywistym, a takowe jest mi niezbedne

(Maniooo666) #4

Witam,

Jak się nie nadaje jak się nadaje :smiley: .

Sam kiedyś coś takiego robiłem.

Znaczy szedł sobie podkładzik, a ja dogrywałem ścieżkę z gitary.

(Azarismag) #5

no tak , weszystko ladnie pieknie, ale ja to chce wykorzystac do nadawania radia min, i nie moge nagrywac wczesniej . potrzebuje wykorzystywac kilka kanalow nagrywania jednoczesnie, a nie jak to programy oferuja wykorzystywanie kanalow odtwarzania do celu nagrywania. Audacity zeczywiscie jest wrecz niezastapiony , lecz np do nagrywania podkastow, sam go czesto urzywam jesli moge cos wczesniej sobie przygotowac i potem dopiero puscic.

(Maniooo666) #6

Witam,

ano to zmienia postać rzeczy.

Cóż, chyba czas jakąś konsoletę kupić :mrgreen: .