Program do przełączania okien 3D w Windows XP


(system) #1

Czy jest jakiś program, dzięki któremu okna programów w XP będą się tak fajnie, płynnie otwierać i zamykać jak w Windows Vista, czy 7? Czy to w ogóle możliwe? Czy to zależy od karty graficznej?


(Symoszyn) #2

Witaj

Takim darmowym programem jest _ WinFlip _

Następny program, który sprawia, że belki programów są przeźroczyste (efekt Areo) to _ True Transparency _

http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.5139-truetransparency.html

i jeszcze jeden program, który pokazuje miniaturkę programu na pasku zadań, taką jak jest w Windows Seven. _ SBar _

Dla przypomnienia wszystkie takie upiększacze systemu uruchomają się w raz z Systemem XP co może odbić się na wydajności komputera.

_ Pozdrawiam _

Jak byłbyś jeszcze zainteresowany to daję linka do Windows Vista Sidebar. Jest to Sidebar żywcem wyjęty z Visty, który działa w Windows XP. Gadżety są orginalne i można je ściągać ze strony Microsoftu. Ale uwaga? nie wszystkie one działają w XP.

Instalacja Sidebara

Pobierasz plik ze wskazanego linku rozpakowyqwujesz go np. na Pulpicie wchodzisz do folderu _ svcpack _ i instalujesz plik o nazwie _ Alky_XP _ to musi troszeczkę potrwać następnie wychodzisz z tego folderu i w głównym folderze klikasz ppm na plik onazwie _ sidebar _. i z memenu konetekstowego wybierasz _ zainstaluj _. I rozpocznie się instalacja Sidebara po zakońhczeniu instalacji resetujesz komputer. Jeśli wszystko zrobisz poprawnie po uruchomieniu komputera będziesz się cieszyć Sidebarem z Visty.

Link ---> http://www.wincert.net/forum/index.php?/topic/1442-addon-windows-sidebar-v60600218005/