Program do 'przyśpieszania' aplikacji dosowskich

(system) #1

Witam, potrzebuję czegokolwiek, aby przyśpieszyć działanie gry dosowskiej odpalanej pod xp. Chodzi mi o szybkość działania, tak aby można było ją ustawić np. na 200%. Takie coś w przypadku takich aplikacje pod windowsem się zdarza bardzo często, jeśli np podczas gry ktoś napisze na gadu, czy aqq, czy samemu się schowa grę na pasek ... po ponownym jej wywołaniu przez jakąś chwilę chodzi z zawrotną prędkością, niestety tylko przez chwilę.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ...

(Msprungk) #2

Próbowałeś użyć TameDOS? http://www.tamedos.com

(system) #3

Pobrałem wersję Tame 5.0, zainstalowałem, odpaliłem "Tame - dos process view and control" , ale wydaje mi się że ja umiem korzystać jedynie z opcji view, po odpaleniu gry zauważam jedynie jej 'zamulanie', a chodziło mi o coś zupełnie innego. Czy masz może pojęcie jak używać tego programu, albo jak się dostać w nim do jakiegoś menu, ustawień, czegokolwiek? ...

(Msprungk) #4

Instalujesz Tame i niczego innego nie uruchamiasz. Działasz normalnie z programami dosowymi jak do tej pory. TameDOS działa w tle

(system) #5

Do tego już doszedłem, gdyż strasznie mi zamulał gre, po jego odinstalowaniu na nowo działa ze zwykłą prędkością. Jak teraz zmienić w jego ustawieniach cokolwiek? Np. szybkość działania aplikacji?