Program do 'przyśpieszania' aplikacji dosowskich

Witam, potrzebuję czegokolwiek, aby przyśpieszyć działanie gry dosowskiej odpalanej pod xp. Chodzi mi o szybkość działania, tak aby można było ją ustawić np. na 200%. Takie coś w przypadku takich aplikacje pod windowsem się zdarza bardzo często, jeśli np podczas gry ktoś napisze na gadu, czy aqq, czy samemu się schowa grę na pasek … po ponownym jej wywołaniu przez jakąś chwilę chodzi z zawrotną prędkością, niestety tylko przez chwilę.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc …

Próbowałeś użyć TameDOS? http://www.tamedos.com

Pobrałem wersję Tame 5.0, zainstalowałem, odpaliłem “Tame - dos process view and control” , ale wydaje mi się że ja umiem korzystać jedynie z opcji view, po odpaleniu gry zauważam jedynie jej ‘zamulanie’, a chodziło mi o coś zupełnie innego. Czy masz może pojęcie jak używać tego programu, albo jak się dostać w nim do jakiegoś menu, ustawień, czegokolwiek? …

Instalujesz Tame i niczego innego nie uruchamiasz. Działasz normalnie z programami dosowymi jak do tej pory. TameDOS działa w tle

Do tego już doszedłem, gdyż strasznie mi zamulał gre, po jego odinstalowaniu na nowo działa ze zwykłą prędkością. Jak teraz zmienić w jego ustawieniach cokolwiek? Np. szybkość działania aplikacji?