Program do reinstalacji xp

Witam.

Jestem ciemny w te klocki i poszukuję programu który przeinstaluje win za mnie ,na netbooku acera jest automatycznie instalowane do tego oprogramowanie acer recovery management który po jednym kliknięciu robi robote za mnie. szukam podobnego programu który będzie działał na stacjonarnym sp.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Mateusz. :smiley:

Nie ma takich programów.Jedynie na laptopach są partycje recovery i tyle.Po pierwsze: Instalacja Windows XP jest banalna, i w internecie jest masa poradników krok po kroku jak można to zrobić.Po drugie: jeśli jednak się boisz instalacji Windows XP to zrób sobie płytkę z instalacją nienadzorowaną, wtedy wystarczy włożyć płytkę do napędu, zabootować a reszta zrobi się sama.Po trzecie: gdy już zainstalujesz system jedną z metod które Ci podałem, to w nowo zainstalowanym Windowsie ściągnij program do robienia obrazu systemu, i zrób płytkę niezbędną do jego przywrócenia.Uzyskasz wtedy taki sam efekt jak partycja recovery w laptopie.

Są takie programy w dziale:

http://www.dobreprogramy.pl/Archiwizacj … ws,27.html

Kolejność jest mniej więcej taka:

1.Instalacja Windows i jego aktualizacja.

2.Instalacja programu “X” wybranego z działu w powyższym linku.

3.Uruchomienie programu “X” i wykonanie backupu partycji systemowej C: na inną partycję lub nośnik.

4.Kiedy chcemy zrobić szybką reinstalację to uruchamiamy program “X” i postępujemy według wskazówek.Taka reinstalacja trwa poniżej 10 minut.

Trudno mi powiedzieć,który program jest najlepszy.Używam ParagonBackup&Recovery 2011 Free,który nie zalicza się do najlepszych.

Dyskusja OT :arrow: cyberprzestrzeń.