Program do robiania banerów

Szukam program do robienia banerów na stronę coś w tym stylu co jest nad forum reklama dobreprogramy.pl. Nie polecajcie mi programu flash 8 chyba że jakiś tutorial.(nie musi to byc program do tak zawansowaniej techniki jak reklama DP.pl)

swishmax - płatny ale mozesz triala sciagnac :smiley:

Tak oczywiście, ty chciałbyś najlepiej aby wystarczyło zamknąć oczy, pomyśleć chwile a program by zrobił wszystko za ciebie w oparciu o twoją wyobraźnie :brawo: . Sprecyzuj swoją wypowiedź, może odrobinke.

Chcesz je robić we flashu?? czy może normalne animowane gify??

Jeżeli ci chodzi o tę animację to polecałabym SwishMaxa… jest to prosty program… oraz jeżeli chcesz już banalnie prostego to: Anim-FX 3.3 -ale nie wiem ile on kosztuje… (obie wersje oprogramowania to wersje trial, Swish to wydatek ok. 300 zł) :frowning:

Z darmowych… to raczej nie powiem, bo chyba nie ma :frowning: (chcą żeby w tym tworzyć, a tak naprawdę, są to bardzo drogie programy)…

Jednak jeżeli chodzi o animowane gify, to polecałabym: UnFREEz 2.1 dość porządny program jeżeli chodzi o darmowe narzędzia…

Podobno bannery można robic w GIMPie, tak czytalem w gazecie. :slight_smile:

XARA Webstyle, ale możesz zapisać w GIF’ ie… Więc nie wiem o co Ci dokładnie chodzi…

NA MARGINESIE: Temat raczej już był…!

może ten, darmowy

3D GIF Designer 2.1

czy już było?

PhotoFiltre jest darmowy i dobry jeżeli chodzi o format jpg

Owszem, ale tu chodzi o baner, czyli to musi być .GIF a PhotoFiltre nie ma takiej opcji jak edycja GIF’u.

PhotoFiltrem zrobisz baner ale zapiszesz go jako jpg.

Potem możesz obrobić ten baner programem X nView

  • zapisując jako rozszerzenie GIF. Animacje zrobisz proogramem UnFREEz

Dobry też jest program Photoshop - nim zrobisz ładny banerek :wink:

A ja ci proponuje Bannershop GIF Animation. Płatny, ale od czego są triale :wink: