Program do robienia dobrych demonstracji

Poszukuje programu do robienia demonstracji.

Wymagane przeze mnie funkcje:

Przybliżenie +/-

Zapis w formacie AVI.

Dzięki z góry,

PascalHP.

Microsoft Producer for Power Point 2000 & PowerPoint 2003.

Jest darmowy dla posiadaczy Office 2000 i 2003.

mam 2007

Napisałem niezbyt ściśle. Jest darmowy dla wszystkich. Przeznaczony jest dla wersji 2000 i 2003, bo, gdy był tworzony nie było jeszcze wersji 2007.

Mimo to sprawdź, powinien działać, musisz tylko, jako domyślny format zapisywania plików wybrać PowerPoint 2003.

a posiada on przybliżanie w trakcie nagrywania ?

Posiada sporo różnych efektów, najlepiej pobierz go i sam sprawdź, warto.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … t+2003+2.0

:slight_smile:

Z darmowych to tylko Wink (bardziej zaawansowany), z prymitywnych to CamStudio. Poza tym screencam z pakietu Lotus był też dobry ale prymitywny :smiley:

Camtasia Studio przypadł mi do gustu. Dobre ma zoomowanie :wink:

Witam. Mam pytanie. Nie wiem, gdzie szukać pewnego programu. O to, czego szukam.

Jakiegoś darmowego programu ( może polegać tylko na kliknięciu pare razy ), żeby stworzyć prostą instalkę,

z użyciem plików blk, i dat. zrobiłem fajniutki, prościutki wygaszacz pewnym programem, i chciałbym, żeby

miał instalkę, a nie trzeba było go kopiować ( jak jakieś save - y ), hehe :mrgreen: :smiley: :stuck_out_tongue: . Też dla córek mojej znajomej zrobiłem fajny, i chciałbym, żeby on miał instalkę, żeby np., po formacie go normalnie zainstalowały :mrgreen: . - Da się coś takiego zrobić :smiley: :?: W tym programie nawet dźwięk można podpiąć, jak będzie wygaszacz aktywny, hehe. :mrgreen: :smiley: Mam zainstalowanego Instal Shield 5.0, ale wymaga ode mnie hasła. Jakiś serial mam, tylko nie wiem, jakie hasło wpisać. Pozdrawiam, i z góry dzięki za odpowiedź :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :wink: :wink: :lol: