Program do robienia komiksów!

szukam programu w którym mogę zrobic komiks od obrazków po dymki. Najlepiej aby ten program był polski.

Z GóRy ThX

Pozostaje ci nauczyć się obsługi jakiegoś programu typu Photoshop czy Paint Shop ProX.

Wiem że był taki programik ale do robienia komixów o Garfieldzie ;] Możesz poszukać ;]

szukam ale niema! Może ktoś inny zna adres stronki z programem do komiksów?

Spróbuj poszukać - Manga Studio … coś takiego.

Dymki, szrafy itp. ma wbudowane, nie wiem czy jest Trial - bo program płatny i chyba tylko EN.

Gimp + pędzle + czcionki :slight_smile:

Dawajcie więcej propozycji

Jest taki. Jest to Microsoft Chat. W nim można sobie gadać na chacie i można ustawić, czy rozmowy mają być tekstowo pokazywane, czy w postaci obrazków. Wtedy ludzie z tego chatu wybierają sobie postać itp. i rozmawiają. Jest też możliwość zrobienia tła z gotowych szablonów i własne tło. Ale jak się robi własne tło to już nie wiem. Obsługę programu miałem na informatyce i pan powiedział, że trzeba wkleić jakiś kod i będzie własne tło. Microsoft Chat jest odrazu w Win 98, ale trzeba go zainstalować w Dodaj/usuń programy. Gdzieś tam o ile się nie mylę będzie Dodaj programy do Microsoft Windows, czy coś takiego. Tam są takie jakby “reprezytoria” jak w Linuksie. Do Win XP też jest ten program. Wpisz w http://www.google.pl Microsoft Chat i znajdzie.

zaraz sprobuje.

Piszcie więcej propozycji.

A może jest jakiś internetowy “Generator Komiksów”?

Są rózne programy ale da się tylko chyba robić komiks z okreslonej bajki, ja kiedyś w gazecie widzałem program do komiksów z smerfami ale to było jakieś 6 lat temu.