Program do robienia stron internetowych

Poprzedni mój temat Moderator wyrzucił ale nie mogę nic znaleźć co by mnie interesowało, więc zakładam raz jeszcze.

Szukam programu(płatnego lub nie, wszystko jedno) w którym mógłbym stworzyć swoją stronę internetową., bo nie chce mi się bawić w pisanie kodu.

Najlepiej żeby było klik, klik i ładna strona zrobiona :stuck_out_tongue:

Pod system WIndows XP

cms Fusion

A patrzałeś na google ? Zobacz TUTAJ oraz TUTAJ

Raczej nie o to chodzi.

Chodzi o coś takiego jak Microsoftowy Fron Page.

Że wybierasz układ strony i wszystkie elementy.

Tylko jakiś taki bardziej zaawansowany.

np. w Mozilli jest takie coś (nie Firefoxie) masz tam edytor stron, robisz tam co chcesz a to ci samo tworzy kod.

Link: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=796

to pobierasz instalujesz i jak masz otwarty program wchodzisz:

Plik -> Nowy -> Strona kompozytora stron. I do dzieła :slight_smile:

Albo coś płatnego np.“Dreamwaver 8” lub nawet już teraz wersja CS3, jak miałeś jakąś styczność z front page to on jest podobny tylko chyba bardziej zaawansowany.

Nvu, lub http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2242&t=22

ERROR22 biorę to

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A ja polecam coś mniejszego :slight_smile: WebSite X5 Evolution

f5ce42587717116edn0.th.jpg

Nie korzystaj z WYSIWYG! one generują “nadmiarowy” kod strony! !!

Polecam EdHTML, Zajączek 4.1 PHP.

A ty mu polecasz Zajączka?

to może jak ci wszystko jedno z tym czy program płatny czy nie, to może zleć komuś postawienie stronki? jak nie za duża, to może i wyjdzie taniej niż dreamweaver np. i kod może lepszej jakości będzie.

według mnie to jest dobry program do robienia stron

a w tej mozilli można zrobić strone tak żeby można np pisać newsy na strone?

jak zrobisz plik np. index.html to tam go edytujesz i piszesz :slight_smile: (bez żadnego pisania kodu!) :wink:

czyli gdzie?

no czyli ten plik edytujesz w tym programie xD

Microsoft FrontPage <-- ale to amatorka, ja sie tym bawiłem jak uczyłem się HTML. Idzie na tym stworzyć prostą stronkę, ale później jak chcesz wziąć i pozmieniać coś w kodzie to sie nie połapiesz, tak namieszane że szkoda gadać. Ale i tak polecam początkującym.