Program do robienia zrzutu obrazu

Poszukuje programu(aplikacji) za pośrednictwem będe mógł wykonać zrzut pulpitu.Jak to zrobić(jakim programem).Poniewasz chce pokazać swój pulpit.

Złączono Posta : 21.10.2005 (Pią) 1:16

I jak zrobic coś takiego??? Oto link:

http://img476.imageshack.us/img476/443/emul1ry.jpg

Do tego zadania wystarczy Ci po prostu klawisz PrintScreen + IrfanView.

Gdzie ten klawisz jest niemam nic takiego.

Złączono Posta : 21.10.2005 (Pią) 1:45

nikt mi nic nie napisze??A tyle osób wchodzi i nie wie…

ty wiesz napisz mi dokładniej.

IrfanView to przeglądarka graficzna :expressionless:

Luknij to:

Poradnik - jak wstawić fotografię i zrobić zrzut pulpitu

Wie, wie…ale nie oczekuj natychmiastowej odpowiedzi o tak późnej godzinie.

dzięki oto mi chodziło

A ja polecam bardzo fajny programik do robienia zrzutów o nazwie

PrintSCR 202

Zrzuty robi się

metoda to kombinacja klawiszy: - jak np. tylko aktywną ramkę to Alt+Print Screen jak cały ekran to Print Screen. Otwieramy Paint>>>Otwórz>>>Edycja>>>Zapisz>>> i mamy gotowy Screen

Złączono Posta : 21.10.2005 (Pią) 10:20

Może jeszcze ja zapytam

Czy istnieje możliwość zrobienia screna i w jaki sposób z oglądanego filmu z DVD programem Power dvd.Chodzi mi o uchwycenie pewnego fragmentu obrazu z filmu i aby pózniej można by wstawić ten scren jako tło pulpitu

Obawiam się ,że nie da radę,bo po wyłączeniu filmu zostaje tylko czarne okno- a może się mylę to proszę wytłumaczyć w jaki sposób???

Jako alternatywę dla wyżej wymienionych propozycji spróbuj polskim programem FreeCommander

W Menu - Narzędzia ->Zdjęcie pulpitu :slight_smile:

W tym programie nie tylko narzędzie do zrzutu jest fajne, cały program jest wart polecenia.

:okulary:

Odpowiem ja : Da się

Otwarzając film programem Power DVD da się zrobić screna jest taka funkcja w programie (lub klawisz C ) i trzeba otworzyć painta >>edycja >> wklej i gotowe

Można też wziąść:

kliknąć prawym na pulpicie i wejsc we wlaściwości>ustawienia>zaawansowane>rozwiązywanie problemów i tu przyśpieszenie sprzętowe robimy na BRAK i wtedy mozemy klikać print screen lub alt + print screen i wklejamy ctrl + v w paincie lub irfan lub jakimkolwiek wdytorzegrafiki. pzdr…to jesli chodzi o print screen z video.pzdr…