Program do rozbudowanych ustawień grafiki dla Nvidii

Witam szukam programu który umożliwi mi tak rozbudowane ustawienia dla nvidia jak ma to miejsce w CCC dla ATI.

Chodzi o zmniejszenie jakości grafiki przez co możliwość uruchamiania nowszych gier na starszym sprzęcie.

Mój znajomy ma praktycznie ten sam sprzęt lecz kartę ati (a nawet trochę słabszy) i gdy zmieni wszystko na minimumm, to nowsze gry mu chodzą a ja mogę o nich pomarzyć.

Więc czy jest coś takiego dla Nvidii ? Znalazłem nHancer ale tam z 5 opcji może jest dodanych i nic mi to nie daje.

Przecież z poziomu “Panelu Sterowania nVidia” można ustawić praktycznie wszystko i dla każdego programu (gry) indywidualnie.

Wystarczy zajrzeć:

Ustawiania 3D > Wyreguluj ustawienia obrazu, korzystając z podglądu

Zaznaczasz opcje : “Użyj zaawansowanych ustawień obrazu 3D”

a następnie klikasz w tekst obok : “Przejdź do ustawień”

Z droplisty możesz wybrać interesujący cie program/grę.

A pod spodem możesz dostosować wszelkie opcje.

Catalyst Control Center ma znacznie większe możliwości np: gdy ustawi się wszystko na minimum FIFA 11 wygląda jak… PES 6.

O jakich to konkretnie możliwościach mówimy?

I oczywiście mam nadzieje, że rozmawiamy o tej samej wersji Panelu Sterowania nVidia 3.6.750.0

Jeśli chodzi o bardzo starą kartę, to czasem sytuacje poprawiają sterowniki Omega:

http://www.omegadrivers.net/index.php?o … &Itemid=53

Mówię o możliwościach znacznego osłabienia jakości grafiki dla wydajności. Już przykład podałem. Karta nie jest taka stara (8400GS). Sterowniki Omega nie pomagają.