Program do samoczynnego łaczenia z neostradą

Witam! Poszukuję programu do samoczynnego łaczenia z neostradą. Gdzieś taki kiedyś widziałem tylko nie wiem skąd go wziąść. Z góry dzięki! :smiley:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 329#654329

Zainstalowałem sobie ten program i nie łaczy się automatycznie podzczas startu systemu z neostradą :frowning: Mam modem na usb Thomson Speedtouch 330 i jakiś program neostrady do łączenia. Tylko trzeba się łączyć ręcznie a ja potrzebuję automatycznie przy starcie systemu.

Zainstaluj i odpowiednio skonfiguruj program autoconnect (w głównym oknie programu AC należy kliknąć na nasze połaczenie i od tego czasu program będzie się automatycznie łączył 0 w opcjach jeszcze zaznacz aby startował wraz ze startem systemu)

Zaznaczyłem i nie chce sie sam łaczyć. Może trzeba wywalić program neostrady z autostartu?

Wywal całkowicie program od TP i skonfiguruj wszystko tak jak napisałem wyżej w podanym linku.

Potem zainstaluj AC i wskaż w nim swoje połączenie. To wszystko.

Wszystko działa tylko musze jakieś hasła wpisywać, a ja potrzebuję automatycznego łączenia :confused:

Możesz dać screena z tym komunikatem o hasło?

Bo jeśli zrobiłeś DOKŁADNIE WSZYSTKO tak jak tam napisałem to żaden monit o hasło nie powinien wyskakiwać.

Tzn. użytkownik jest wpisany tylko hasła nie ma i trzeba wpisać, a program odinstalowałem :confused: więc nie mogę dać screena

Tu masz info jak wstawić screena na forum

Tu masz opis jak skonfigurować sobie neostrade - zrób wszystko od początku do końca tak jak tam napisałem.