Program do sciągania całych stron internetowych

Witam, szukam programu który pozwoli mi ściągnąć na dysk cała stronę, strona jest zabezpieczona hasłem do którego mam legalny dostęp, proszę o pomoc od osób które już ściągały takie strony, a nie znają tyko temat teoretycznie, pozdrawiam.

Teleport Pro. W nim wpisuje hasło do ftp i działa. Tylko że za bardzo nie wiem jak ta strona jest zabezpieczona. Tak jak wcześniej napisałem na hasło ftp czy po prostu jakieś logowanie na stronie internetowej?

Co masz na myśli? Masz konto użytkownika na jakiejś stronie, czy masz hasło do FTP’a?

Z resztą… to i tak bez znaczenia. Obecnie chyba nie ma stron, które są stworzone tylko i wyłącznie w html’u. Nawet jeśli miałbyś dostęp do serwera poprzez ftp, to i tak musiałbyś połączyć się z bazą danych i ją całą zaimportować, żeby strona działała.

Później musiałbyś postawić u siebie na komputerze jakiś serwer sql…

Krótko mówiąc… NIE DA SIĘ.

tak jak wcześniej napisałem loguję się na stronie tak jak do tego forum i mam dostęp do materiałów które mnie interesują, mogę przeglądać całe podstrony.

To w przeglądarce opcja Zapisz wszystkie elementy strony lub coś podobnego(zależne od przeglądarki) i będziesz miał stronkę na dysku :wink:

to dużo podstron i dużo zabawy zapisuję to do pdf ale szukałem czegoś co pozwoli mi zrobić szybko i z linkami bym mógł spokojnie się przemieszczał.

Witam.

Wypróbuj WinHTTrack

Pozdrawiam Stasiek.