Program do sciągania całych stron internetowych

(Ciurzyckik) #1

Witam, szukam programu który pozwoli mi ściągnąć na dysk cała stronę, strona jest zabezpieczona hasłem do którego mam legalny dostęp, proszę o pomoc od osób które już ściągały takie strony, a nie znają tyko temat teoretycznie, pozdrawiam.

(Kamilmlody5) #2

Teleport Pro. W nim wpisuje hasło do ftp i działa. Tylko że za bardzo nie wiem jak ta strona jest zabezpieczona. Tak jak wcześniej napisałem na hasło ftp czy po prostu jakieś logowanie na stronie internetowej?

(kamil_w) #3

Co masz na myśli? Masz konto użytkownika na jakiejś stronie, czy masz hasło do FTP'a?

Z resztą... to i tak bez znaczenia. Obecnie chyba nie ma stron, które są stworzone tylko i wyłącznie w html'u. Nawet jeśli miałbyś dostęp do serwera poprzez ftp, to i tak musiałbyś połączyć się z bazą danych i ją całą zaimportować, żeby strona działała.

Później musiałbyś postawić u siebie na komputerze jakiś serwer sql...

Krótko mówiąc... NIE DA SIĘ.

(Ciurzyckik) #4

tak jak wcześniej napisałem loguję się na stronie tak jak do tego forum i mam dostęp do materiałów które mnie interesują, mogę przeglądać całe podstrony.

(Kamilmlody5) #5

To w przeglądarce opcja Zapisz wszystkie elementy strony lub coś podobnego(zależne od przeglądarki) i będziesz miał stronkę na dysku :wink:

(Ciurzyckik) #6

to dużo podstron i dużo zabawy zapisuję to do pdf ale szukałem czegoś co pozwoli mi zrobić szybko i z linkami bym mógł spokojnie się przemieszczał.

(stasio77) #7

Witam.

Wypróbuj WinHTTrack

Pozdrawiam Stasiek.