Program do ściągania mp3

proszę o radę w doborze, jeśli możliwe to w j. polskim, programu do ściągania mp3 (tylko nie kaza)

:smiley: Dzień dobry. Kodar sam Kaazy nie używam, tak więc Ci jej nie polece, co właściwie sam zaznaczyłeś w pytaniu :slight_smile: . hm, jest wiele programów do ściągania plików, nietylko muzycznych, choć niektóre specjalizują się głównie w tej materii:). Ja szczerze Ci mogę polecić BearShare (Misia) :slight_smile: . Sam go używam:), i jestem bardzo zadowolony. Nie będę Ci tutaj mówił o jego zaletach, czy wadach, sam go musisz przetestować :smiley: , mankamentem Misia jest niestety, niemożność ściągnięcia polskich mp3:(…Baza jest oczywiście obszerna, ale dziwnym trafem, prawie zawsze nikt nie jest dostępny::…aha program możesz ściągnąć w wielu wersjach,a najważniejsze, że również w języku polskim :smiley: Oto link:

http://www.bearshare.com/pl/

SŁUCHAJCIE BO CZAS PROMOCJI OGRANICZONY…

NAJLEPSZY PROGRAM DO MP3 TO SOULSEEK… mozecie go sciagnac z DOBREPROGRAMY.COM ! ! !

jest to program bezkonkurencyjny w porownaniu z waszym “misiaczkiem” :slight_smile:

Spróować mozecie rowniez WINMX … ktory mimo licznych swoich zalet nieumywa sie do SOULSEEKA ! ! !

…:::|coalmen|:::…

Soulseek - rzeczywiście, również go polecam:). Co do Kazy ja nie mam zarzutów więc też można zawsze z niech próbować. Imesh - z niego najczęściej ściągam mp3. Jest to programik p2p działający na tej zasadzie co Kaza. Oto link:

:arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=46&id=392

Tu masz wszystkie (a przynajmniej większość :wink: ) dobre (naszym skromnym zdaniem) programy tego typu: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=46&g=6

Kazaa jest gówniana -> kupa wirusów i innych śmieći ponadto mozna nieżle oszukiwać Klite++ rulez. Od czasu do czasu używam Direct Connect ++ i moim zdaniem bardzo dobry w miae uczciwa wymiana między userami. Jest kupa innych ale trudno mi powiedzić może eDonkey spróbować.

Kazaa Lite Rewolka lub eMule v.0.43b.A jak się zdecydujesz na Kaze to w tym przypadku zainstaluj sobie natywira najlepiej Kasperskiego,firewall nie jest koieczny ale dla bezpieczeństwa też powinienieś go posiadać np:Kerio lub Jetico,niezbędny program do usuwania spywaru czyli świetny SPybot-Search&Destroy i program usuwający reklamy i w częśći spywar:DietKazaa.I to wszystko.A jeśli chodzi o emule to antywirus powinien być to Mks2004 lub Norton2005,firewall:zone alarm lub norton2005 ale bardziej polecam nortona.i do tego również Spybot-Search&Destroy.Większość tych programów dostępnych jest w tym Vortalu albo możesz poszperać na necie za tymi programami.Pozdro@w! !!

Trochę się sppóźniłeś :smiley:

iMesh polecam http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=392&t=46

Forumowi archeolodzy łaczcie się :PPP

Zamykam