Program do ściągania na raty

Szukam jakiegoś dobrego polskiego najlepiej programu do ściąganie różnych rzeczy z internetu na raty chodzi mi o to że jak wyłaczam kompa i póniej właczam to jest dalej tyle samo procent nie trzeba od nowa.

pozdro

Nook a chodzi Ci o ściąganie z ftp, p2p czy ze stronek :?: :slight_smile:

np flashget

a reszta tutaj

Polecam program “Free Download Manager” - jest po Polsku, za darmo, prosty w obsłudze i niezawodny (przynajmniej mnie nigdy nie zawiódł). A najważniejszą jego zaletą jest to, iż nie posiada w sobie modułów szpiegujących i Adware !

Mass Downloader - możliwośc pracy z językiem polskim musisz sprawdzic

Net Transport - tu też sprawdz opcje języka polskiego

Star Downloader Free - po instalacji trzeba tylko zmienic język na polski i jeszcze raz uruchomic program

SD działa w ten sposób - plik jest dzielony na zadaną ilosc sesji i pobierany wykorzystujac lepiej moc łącza,oczywiście na serwerach,które mają to dozwolone,na niektórych można pobrac przez ftp - (pewnie ograniczenia protokołu),często cały plik w jednej sesji innaczej dla więcej niż jednej sesji wyskakuje forbidden,zależy jeszcze,czy masz stałe łącze,czy modem

Polecam ten program.

Do tego nawet Opera wystarczy.

A ja polecam MetaProducts Download Express jak dla mnie jest najlepszym acceleratorem. po polsku za Free dla niekomercyjnego użytku, prosty w obsłudze, nie zawiara w sobie żadnych syfów.

No jeszcze dobrym acceleratorem jest Internet Download Manager

Testowałem duzo acceleratorów ale te dwa były najlepsze :slight_smile:

Owszem ale przy pobieraniu plików powyżej 400MB nie polecam jej używać.

Często się zdarza iż po wstrzymaniu transferu a potem próbie dokończenia pobierania program nie może znaleźć miejsca wcześniejszego ukończenia pobierania i wyskakuje informacja iż plik został pobrany co jest absolutną nieprawdą.

Bardzo daniel10 flashget instaluje na komputerze syfy więc nie polecamy.

Bardzo dobry, prosty, szybki jest wellget więc jego warto zainstalować.

:arrow: NetTransport - darmowy, po polsku.

dzięki wszytkim:)