Program do ściągania strumieniowego video

Często odwiedzam strony, na których można znaleść video (relacje z targów itp). NIestety są to pliki, których nie można ściągnąć, a jedynie obejrzeć bezpośrednio ze strony, na której się znajdują. Taka sytuacja strasznie mnie wnerwia. I tu pytanie;

Czy są jakies programy które pozwoliłyby ominąc tę niedogodność i pozwoliłyby mi na ściągnięcie takiego video na dysk twardy.

Jeśli tak, proszę o podanie ich nazwy i namiatów.

Coś tu znalazlem

Ja też szukałem takiego programu.Dzięki… Ten WM/RM Recorder 10.2 działa również w czasie rzeczywistym,bez wpisywania samemu URL,dzięki temu jest prosty w obsłudze.Czy jest jakiś odpowiednik, za free,tego programu?..Zabawne jest to ,że w przewodniku dla użytkownika,za

przykład służy witryna ,z której właśnie bardzo chciałem coś sobie nagrać. PS.Ponieważ nie zamierzam wydawać 50 dolców na w/w program pozostanę przy swoim sposobie nagrywania video (bez download).Odtwarzam to coś w RealPlayer ,następnie Copy to>>My Library,następnie Copy to >>CD Burner.Może to trochę dookoła ,ale zakładając,że ta płyta CD jest wielokrotnie nagrywalna, praktycznie za free…Pozdro