Program do ściagania ze strony www.skecze.eu


(Marunde) #1

Tak jak w temacie. Na tej stronie są filmiki ze skeczami i chciałbym je sobie ściągnąć. Czy można??


(Panogon) #2

Kliknij na okienko z filmem - powinno się jeszcze raz otworzyć to samo, ale na youtube.com. Instalujesz http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=60&id=1949i kopiujesz link i pobierasz...


(Marunde) #3

Jak chce sobie pobrać ten program to pojawiami się biały ekran a na środku w pomarańczowej ramce: " The bandwidth limit for this site has been exceeded ". Popiwrałem setki razy programy z tej strony ale komunikat pojawił się po raz pierwszy. O co chodzi??


(Panogon) #4

U mnie działa... To może spróbuj z innej strony np. z http://i.download.idg.pl/1512/vol2/w95/multimedia/wideo/youtubedownloader/1.50/youtubedownloader.exe


(Marunde) #5

Ściągnełem, zainstalowałem. Skopiowałem adres z youtube wybrałem katalog docelowy, kliknąłem OK i... no właśnie i co?? Po czym mam poznać że już się sciągneło i czy wogóle się ściąga. Youtube'a moge zamknąć??


(Panogon) #6

Przytrzymaj kursorem nad tą ikonką w zasobniku. Masz tam ile jest już procent ściągnięte. Jak się skończy pokazuje komunikat "download successfully!" :mrgreen: Możesz zamknąć przeglądarkę :smiley:

"Uwaga!

Do odtwarzania plików FLV proponujemy program FLVPlayer dostępny do pobrania w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video"

==========================

Nie używaj kolorów zarezerwowanych dla innych celów.

Monczkin


(Marunde) #7

Dzięki ogi88 :smiley:

Wszystko działa !!