Program do sciągania

Szukam programu do sciągania plików z neta.

CHodzi mi o program coś takiego jak FlashGet ale ja szukam takiego, który jak się na jakiejść stronie klikniej na “Pobierz” to automatycznie on to pobiera a jak się net rozłączy a potem znów połączy to pobiera dalej.

Chyba widziałem kiedyś taki coś ale niepamiętam jak się nazywa i gdzie to widziałem

:o FlashGet po przerwaniu pobierania może go wznowić o ile pozwala na to serwer :!: :wink:

Wiem

Ale mi chodzi o inny program

Bo w FlashGecie trzeba podać adres pliku, żeby sciągał

A ja chcę coś sciagać ze stony na, której jest php-fusion zainstalowany i ten plik jest duży.

A nieznam bezpośredniego adresu, żeby w flashfecie wpisać dlatego szukam takie, który jak się kliknie gdzieś na “pobierz” to on odrazu pobiera ten plik :!:

Download Express :wink:

Free Download Manager http://www.freedownloadmanager.org

Download Accelerator Plus 8.1.3.0

Free Download Manager 2.1 Build 494

Fresh Download 7.60

GetRight 6.0b3

Star Downloader 1.45

Ja do takich żeczy jak nie widzę linku to używam Operki, i przekopiowywuję link do flasha :wink: Zresztą jest taka opcja jak pobież przez flashgeta…

FlashGet będzie Ci pobierał po kliknięciu ,tylko musisz go zintegrować z przeglądarką :stuck_out_tongue:

LeechGet 2004

pzdr

A jak go zintegrować :?:

Jaka przeglądarka?

Firefox :slight_smile:

Narzędzia>FlashGot>Więcej opcji>Zaawansowane>Zaznacz “Automatyczne rozpoznawanie menedżera” i kliknij “Wykryj teraz”

Fresh Download wg mnie szybko pobiera pliki szybciej niż Free Download Menager

darvist

Gdzie są te opcję :?:

Czasem trzeba najpierw zainstalować wtyczke do FF flashgot :lol:

Zrobiłem tak ale niedziała

Juhne12 , a w opcjach FlashGot zaznaczyłes jakiego masz download managera ?