Program do segregacji zdjęć

Szukam programu, który posegreguje mi zdjęcia na te wykonane pionowo oraz na takie wykonane poziomo. Jest w ogóle coś takiego?

Ciekawe życzenie i jeszcze nie spotkałem się z taką opcją. Pomysłowość użytkowników jest nieograniczona i nic dziwnego ,że nie ma programu który by spełniał wszystkie życzenia. Spróbowałem w swoim programiku wprowadzić taką opcje i możesz wypróbować.

Po uruchomieniu programu wybierasz na dole fotki klawisz: ‘K’ (od słowa katalog). Znajdujesz katalog z fotkami i naciskasz klawiszx F12. Zostaną utworzone daw podkatalogi o nazwach: ‘pion’ i ‘pozom’ w których znajda się fotki zgodnie z twoim życzeniem. 

http://omega.pdg.pl/counter4.php?id=/pliki/fotka.zip

 

 

Dziękuję bardzo! 
Sam to napisałeś?
Jak mogę ci się odwdzięczyć ?

Własnymi ręcami. :slight_smile:

Pisałem na szybko i teraz poprawiłem, a przy okazji zmieniłem co nieco, co zasugerowała mi pewna historyjka z życia  Newtona.

A, było to tak: Newton miał dwa kotki dużego i małego. Pewnego razu wpadł na pomysł żeby kotki mogły się przemieszczać z jednego pomieszczenia drugiego i w tym celu zrobił w ścianie działowej dwa otwory, duży dla dużego kotka i mały dla małego. Gdy gospodyni Newtona zobaczyła te dwa otwory złapała się za głowę mówiąc: A, po co te dwie dziury panie Newton, przecież wystarczyła by tylko jedna, ta duża. Rzeczywiście, przyznał rację gospodyni Newton, nie pomyślałem. Ja podobnie jak Newton z dziurami dla kotków, też w tym programiku utworzyłem dwa katalogi (pion, pozom), a ponieważ nie mam gospodyni, to musiałem sam wydedukować, że wystarczy utworzyć tylko jeden dodatkowy folder dla fotek o orientacji pionowej, a pozostałe zostawić tam gdzie były i tak to ostatecznie zaprogramowałem:

http://omega.pdg.pl/counter4.php?id=/pliki/fotka.zip

Jesteś świetny! :smiley:

Jestem twoim dłużnikiem, pamiętaj.