Program do stworzenia menu oraz wstawienia dźwięku

Witam mam taki problem otóż poszukuję oprogramowania gdzie będę mógł pod obraz dvd czyli format mpeg 2 [720x576] pal 16:9 (pliki w systemie VIDEO_TS , VTS_01_0 itd.) podłożyć dźwięk w formacie AC3 czyli Dolby Digital 5:1 a także format DTS mam już oba pliki przygotowane tylko kwestia podłożenia ich pod obraz dvd.Także chciałbym stworzyć profesjonalne menu do tego filmu aby móc potem nagrać to już w całości na płytę dvd i odtworzyć bezproblemowo na sprzęcie stacjonarnym i cieszyć się dźwiękiem na kinie domowym gdzie odtwarzacz dvd marki Sony model: DVP-NS730P mam podłączony kablem optical do amplitunera marki Pionner model: VSX-D714 dźwięk był do filmu podkładany czyli pl.lektor ponieważ film się ukazał tylko z pl.napisami i według instrukcji był przerabiany programami WAVE TO AC3 ENCODER 5.0 oraz SURCODE DVD DTS nie trzeba będzie robić synchronizacji ( tak myślę ) bo plik już był wcześniej w innym programie podkładany i synchronizowany i wyszło perfekcyjnie ale dźwięk na wyjściu miał tylko stereofoniczny ponieważ był zgrywany z stacji tv.liczę na pomoc jak można stworzyć profesjonalne menu do filmu oraz podłożyć te 2 pliki audio bez utraty jakości i mieć jak już wsp.na wyjściu dźwięku te 2 formaty.Będę wdzięczny za konkretną pomoc oraz informację jak ewentualnie w zaproponowanym przez WAS programie tego móc dokonać.