Program do synchronizacji danych


(system) #1

Witam

Szukam programu do synchronizacji danych na win7 Konkretnie ma to być program który synchronizowałby moje foldery na pendrivie. Tylko z tym że nie chcę takiego programu który ciągle działa w tle. Ma to wyglądać tak; podpinam pendrive, włączam program, synchronizuje foldery, dane, wyłączam program, nie działa w tle. Najlepiej jakby był w języku polskim i darmowy.

Wiem że są różnego typu takie programy, tylko nie wiem który jest najlepszy i odpowiadający moim wymaganiom.


(Qoo) #2

http://www.dobreprogramy.pl/SyncBack-Freeware,Program,Windows,12527.html

albo

http://www.dobreprogramy.pl/SyncToy,Program,Windows,12324.html

Chociaż ten ma sporo negatywnych opinii, jeśli chodzi o szybkość synchronizacji.


(system) #3

Tnx, przetestuję ten pierwszy. A co myślisz o tym: http://www.dobreprogramy.pl/Allway-Sync,Program,Windows,20751.html

Ma dość pochlebne opinie.


(Agatonster) #4

arek36 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Dimatheus) #5

Hej,

Bardzo dobry jest też program FreeFileSync: darmowy, w polskiej wersji językowej, dość szybki oraz nie działający w tle, więc włączasz, synchronizujesz i wyłączasz. Dodatkowo może obsłużyć więcej profili, gdy synchronizujesz inne dane na jednym pendrive’ie, a inne na drugim urządzeniu.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(system) #6

Właśnie odinstalowałem SyncBack na rzecz FreeFileSync. Czytając i porównując opis i opinie wydaję się super. Już sam interfejs robi przyjemniejsze i użyteczniejsze wrażenie. Jak na razie sprawdza się znakomicie i chyba przy nim zostanę :slight_smile:

Pozdrawiam


(Dimatheus) #7

Hej,

No i dobrze. Generalnie sam używam tego programu do synchronizacji danych back-up’owych na komputerze służbowym i od kilku miesięcy nie miałem z nim żadnych problemów. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, można więc śmiało pytać. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus