Program do tworzenia kompilacji Windows

Chciałbym zgrać na płytę np DVD instalację Windowsa Xp. Jednak jest on bez SP2 więc przydałoby się zintegrować go z instalacją. Szukałem w necie i znalazłem mniej więcej jak to zrobić, ale nie wiem jednego. Jak do tego obrazu WINXP+SP2 dodać np wybrane przeze mnie sterowniki graficzne, karty sieciowej, kontroler dźwięku(zawsze muszę go instalować osobno, a chciałbym żeby po zainstalowaniu win z płyty już działał dźwięk - mam ten sterownik dźwięku i jak go połączyć z instalką?). Również chciałbym, aby instalował się od razu dowolny program np nero, avast(z kluczem licencyjnym). Da radę tak zrobić?

Może ten artykuł coś Ci podpowie: http://www.purepc.pl/node/881

Dzięki. Mam jeszcze pytanie. Czy da się od razu zintegrować serial avasta żeby go nie wpisywać? I czy po zrobieniu obrazu nadal będzie to legalny windows?

PS. Jak do tego wszystkiego zintegrować kompozycje które używam? (pulpit/właściwości/kompozycje-dodałem tu kilka nowych i nie wiem jak zintegrować)

Co do seriala Avasta to Ci nie odpowiem, co do legalności - wpisz w google “nlite lagalnośc” i poczytaj, jedna z odpowiedzi: viewtopic.php?f=33&t=216491