Program do tworzenia lustra danych

Cześć. Potrzebuję prostego programu który działał by sobie w tle i tworzył lustro danych.

Czyli na przykład wprowadzam mu katalog “Moje dokumenty” oraz podaję ścieżkę do lustra na innym dysku, np. “E:\Moje dokumenty kopia”. Program sprawdzał by co jakiś czas czy jakieś pliki się zmieniły/usunęły/dodały nowe i aktualizował kopię.

Mógłby to sprawdzać na bieżąco, ale ostatecznie wystarczyło by np. raz dziennie.

Obecnie bawię się Acronic True Image Home, ale to zbyt duży kombajn jak na mój komputer i moje potrzeby.

Co polecacie?

Spróbuj darmowym programem “FBackup” do robienia kopii zapasowej folderów i plików - można robić kopie za pomocą harmonogramu.

:arrow: Dobreprogramy.pl

:arrow: Producent

:arrow: okno przykładu FBackup

Testowałem ten Fbackup. Ale miałem problemy a i backupu tworzył w tylko sobie znanym formacie plików…

Czytam teraz, że RoboCopy jest najlepsze. Mógłby ktoś sprawdzić czy takie ustawienie będzie poprawne? Mogę na nim polegać jak dodam do terminarza?

Bo masz zaznaczyć opcję: Utwórz pełne ścieżki :arrow: przykład i wtedy przekopiowane foldery wyglądają tak samo jak źródło.