Program do tworzenia PDF

Potrzebny mi program do tworzenia plików PDF z samych obrazków, chodzi mi o jakiś trial czy, freeware. Na stronie takowego nie znalazłem, ale wygrzebałem w necie Image2PDF, tyle że nie mogę go ściągnąć (nie mam pojęcia na jakiej jest licencji). Sprawa jest dość pilna :slight_smile:

Witam!Proszę sobie wybrać

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=62

Adobe Photoshop ma funkcje tworzenia z obrazków plików PDF jako prezentacji lub wielostronicowego pliku PDF mozna nawet zabezpieczyć taki plik hasłem, trial działa bez ograniczeń 30 dni do pobrania z vortalu.

OpenOffice.org do tworzenia pdf tekstowych, graficzno-tekstowych i graficznych. Prosty, za free, ale nie ma rozbudowanych super funkcji.

Najbardziej mi odpowiada opcja z Photoshopem :smiley:

Jestem wam bardzo wdzięczny za pomoc :slight_smile:

EDIT

jednak jeszcze mam problem, bo nie wiem dokładnie jak ten PDF w PSie działa, a każdy edytor do PDFu strasznie rozmazuje obrazki, co mi niezmiernie przeszkadza ^^’ Może jakieś rady?

w psie jest taka opcja file/automate/pdf presentation tam wskazujesz pliki do przetworzenia i ustalasz zaawansowane opcje nie rozmazuje niczego tworzysz plik wielostronicowy lub prezentacje PDF poradzisz sobie