Program do tworzenia pokazu slajdów


(Minio Dp) #1

Witam,

poszukuję programu do tworzenia pokazu slajdów ale chciałbym, żeby miał on funkcję łatwego określania momentu przejścia slajdu. Po prostu chcę stworzyć pokaz slajdów z wielu zdjęć w rytm muzyki, w związku z tym potrzebuję aby program miał narzędzie łatwo pozwalające na zaznaczenie momentu w piosence w którym ma się slajd zmienić. Nie chodzi mi o ręczne ustawianie tego czasu, gdyż przy 100 zdjęciach ustawiać inny czas dla każdego to morderstwo. Jedyne co przychodzi mi do głowy jako przykład to intro mody na sukces, tam slajdy latają w rytm muzyki.

Podsumowując, chcę aby program miał łatwość w ustawianiu przejścia slajdu np poprzez kliknięcie w danym momencie utworu i utworzenie punktu przejścia.


(Skr3czu) #2

Google nie gryzie:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=pro ... Google&lr=

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Pro ... Szukaj&lr=


(system) #3

power point


(Minio Dp) #4

Najlepiej walnąć posta typu google nie gryzie. Nie chodzi mi o jakiś tam program, tylko o konkretny program, który będzie posiadał funkcję o którą proszę. Cała masa programów jej nie ma, a ja pobrałem już wiele programów i lipa. Nie dodałem, że chodzi mi o pokazy slajdów konwertowane później do avi - to a propos powerpointa.


(system) #5

sprawdz sobie pro show gold ja działam na nim cały czas i jestem bardzo zadowolony