Program do tworzenia symfonii

Witam ,poszukuje doprego programu do tworzenia ,np muzyki klasycznej chodzi mi o synfonie(muzyka klasyczna ,pianino itd) ,opere itp ,wiem ze taki program istnieje ale nie wiem jak sie nazywa ,bo kiedys go widzialem na necie dlatego wielka prosba do panstwa jezeli ktos wie to prosze napisac

Wystarczy odpowiedni program obsługujacy wtyczki vst (fl studio), no i odpowiednie wtyczki.

Do FL Studio polecam wtyczkę Orchestral samego Edirola , posiadająca całą symfonie i dźwięki zgrane z “żywych” instrumentów.

Pozdrawiam!

Dziekuje za odpowiedz,bardzo fajny program ,ale nie wiem jak zainstalowac wtyczki kilka pobrałem ale przy instalacji wyskakuje bład ,moze te wtyczki nie sa do FL? mogłby ktos mi podac dokładne namiary na wtyczki ,dokładniej chodzi mi np o instrumenty jakich uzywa sie w muzyce klasycznej ,skrzypce,pianino,fortepian ,violin czy moze juz w samym FL sa juz wbudowane takie instrumenty ?

instalujesz wtyczki normalnie jak każdy inny program, wchodzisz w FL w menu Channel > Add new… i tam wybierasz opcję refresh scan (pisze z pamięci, więc może być trochę inaczej) i powinny się pojawić nowe pluginy, zaznaczysz te, których chcesz używać.

Pozdrawiam!