Program do tworznia muzyki z syntezatorem

Witam, na wstępie mówie że widziałem przyklejony wątek :smiley: ale nie znalazłem tam tego czego szukam.

Poszukuje programu do tworzenia muzyki, dokładniej czegoś co nadaje się do tworzenia muzyki rockowej ( nie techno ) najbardziej zależy mi by umożliwiał tworzenie/sklejanie sampli, syntezację dźwięków gitary elektrycznej, basowej, akustycznej, perkusji, pianina i innych. Czy jest w ogóle coś takiego?

Słyszałem o programach typu ACID, Reason, Fruity loops który z nich będzie najlepszy? czyt. najbardziej profesjonalny .

IMHO Fruity loops idealnie nadaje się do tego co chcesz uzyskać.

Steinberg Cubase

http://www.steinberg.net/en/products/mu … oduct.html

Ta, tylko który ma większe możliwości syntezatora :razz: szczególnie gitary

Ja używam na codzień FL Studio, jest tam masa syntezatorów i czego chcesz, FL obsługuje wtyczki VST, więc możesz doinstalować potrzebne wtyczki, takie jak miksery, syntezatory, enhancery i inne, ja osobiście korzystałem swego czasu z wtyczek Waves, jest ich najwięcej w pakiecie ale głównie do miksu i masteringu, wtyczki te działają również w innych programach jak Cool Edit (Adobe Audition), SoundForge itp. A wtyczki standardowe z wymienionych programów dostępne są również w FL, jeśli będziesz miał je zainstalowane.

Pozdrawiam!